Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają wyniki morfologii?


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam robione dziś badanie krwi. Wyniki są tragiczne. Leukocyty 12,3; płytki krwi 598; MPV 7,4; PCT 0,4; neutrofile 8,98, limfocyty 19,5. Co to może oznaczać. Bardzo się martwię, proszę o pomoc. W osadzie moczu wykryto nabłonki płaskie - d.liczne; bakterie liczne

Odnośnik do komentarza

Infekcja w ukladzie moczowym...
Nie podaje sie pojedynczych wynikow.... Tylko cala morfologie....
Na pewno do tego masz stan zapalny..... Gdybys podala calosc moznabybylo cos powiedziec w jakim kierunku...
Powinnas jaknajszybciej zglosic sie do lekarza i poszerzyc diagnostyke w warunkach ambulatoryjnych...
Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Gość rudzka_paulina

Leukocyty 12,3 erytrocyty 4,5 hemoglobina 13,1 hematokryt 39 MCV 87 MCH 29 MCHC 33,5 płytki krwi 598 RDW-CV 13 PDW 11,3 MPV 7,4 PCT 0,4 neutrofile 8,98 limfocyty 2,40 monocyty 0,60 eozynofile 0,27 bazofile 0 neutrofile 73,1 limfocyty 19,5 monocyty 4,9 eozynofile 2,2 bazofile 0,3 atypowe limfocyty # 0 atypowe limfocyty % 0,50 niedojrzałe duze komórki # 0 niedojrzałe duze komórki % 1

Odnośnik do komentarza

MOGĄ byc jakies nieprawidlowosci w szpiku... Ale to dopiero poczatki... Moim Zdaniem powinna Pani jaknajszybciej isc do lekarza...
Moim zdaniem powinni wziac na dokladniejsza diagnostyke...
Ale CONAJMNIEJ powinien zlecic CRP, OB...
Na pewno jest jakie stan zapalny... Ale trudno cokolwiek przypuszczac bo wydaje mi sie, ze to dopiero poczatki..
Aaa i prosze absolutnie nie panikowac....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...