Skocz do zawartości
Forum

Bolesna zmiana w piersi a rak


Gość Misska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry uprzedzam, że wiem, iż pojawią się odpowiedzi typu "idź do lekarza", ale obiecuje, że planuje, tylko przez najbliższe dni nie jest to możliwe z powodu wyjazdu. Chciałabym się w miarę możliwości uspokoić.
Więc tak, byłam na usg piersi w lutym tego roku. Badane były całe piersi, znaleziono jedynie włókniaka pod pachą. Teraz w prawej piersi, na dole pod brodawką odczuwam duży ból i obrzęk. Cokolwiek wyczuwam tam jedynie przy lezeniu, nie wydaje mi się by miało kształt guzka, raczej zagrubienia, jakby obrzmienia. I wydaje mi się, że jest to przesuwalne, nie ma określonego kształtu.
Pytanie moje brzmi, czy powinnam brać pod uwagę,ze moze być to rak, czy raczej mało prawdopodobne jest, by postać bolesna rozwinęła się już przez 5 miesięcy? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

ja bym na Twoim miejscu poszła przed wyjazdem... bo inaczej cały wyjazd bedziessz o tym myslec. Spróbuj iśc prywatnie, powtórzyc usg i zobaczyć. To może być jakieś zapalenie albo co innego. Rak? nie sądze ale wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza

Nie jestem w stanie prywatnie, bo zwyczajnie nie stać mnie w tej chwili na to, wyjechalam do pracy :) i ból pojawił się właśnie w czasie wyjazdu, ok. 2 dni temu. Do ginekologa pójdę jak najszybciej się da, ale jeżeli na przykład rak nie jest w stanie rozwinąć się tak szybko lub dawać opisanych objawów to chciałam się troche uspokoić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...