Skocz do zawartości
Forum

Różowe narośle na wargach sromowych a kłykciny kończyste


Gość zalamana666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana666

Witam, mam problem, mod kilku dni swędzą mnie wargi sromowe i wejście do pochwy, ogólnie srom, wszystko jest też lekko zczerwienione. Obfitych upławów nie mam, może kilka razy lekkie o słabym zapachu mleka.
Zaczęłam zastanawiać się, co to może być, wizytę u ginekologa mam dopiero za kilka dni, a przy oglądaniu okolic intymnych zauważyłam na wewnętrznej stronie warg sromowych takie zmiany.. czy to początkowe stadium kłykcin? Błagam o odpowiedz..

http://zapodaj.net/f3caa12c18aa2.jpg.html Zmiany zaznaczylam czerwonym prostokątem, na dole są wklejone w powiększeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość anonim500

nie to nie są kłyciny... kłyciny są koloru różowego bądź białego o kształcie kalafioru...to jest często mylone z tym, ale to nie jest to, to u kobiety też mają to co faceci tzw. grudki perliste, ale teraz zapomniałam jak nazywa się to u kobiet, to nie jest nic patologicznego, tego się nawet nie leczy...bo to nie jest zakaźne, ja też to mam, byłam z tym o ginegologa i się pytałam i powiedział,że mam się tym nie martwić, mam to już kilka miesięcy, i byłam chyba u 7 lekarzy i to samo powiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Gość anonim500

jeśli skończyłyście medycyne to spoko :D w necie podają różne informacje itd. to nie są kłyciny... nie które kobiety to mają i co... jeśli nie znacie się na tym to nie wypowiadajcie się na ten temat, to nie są kłyciny jak pisałam powyżej... skoro polacy są tak zacofani nvm. straszycie laske nie potrzebnie...

Odnośnik do komentarza
Gość Anette31

na swędzenie polecam provag żel, bardzo dobrze łagodzi i chroni, dopóki nie zrobisz badań i nie pójdziesz do ginekologa nie wmawiaj sobie kłykcin, może to jakieś podrażnienie albo uczulenie, nie martw się na zapas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...