Skocz do zawartości
Forum

Plamienie po łyżeczkowaniu macicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dwa tygodnie temu miałam łyżeczkowanie macicy, ponieważ mój płód się nie rozwijał i jego powierzchnia była pokryta na 2/3 wielkim krwiakiem. Jest dwa tygodnie po zabiegu a ja widzę u siebie plamienie które się utrzymuje raz mniej raz wogóle nie ma. Czy może to jest za długo te plamienie i powinna udać się szybciej do lekarza niż przewidziane było w wypisie ze szpitala. Nie mam bóli podbrzusza ani gorączki.

Odnośnik do komentarza
Gość aneta100

Witaj, ja po łyżeczkowaniu plamiłam ok. 2 tyg, a 1 miesiączka po była niezwykle obfita, konsultowałam z lekarzem ginekologiem, stwierdził, że to zupełnie normalne, bo macica się jeszcze "czyści". Mnie to uspokoiło,ale ja miałam inny powód łyżeczkowania niż Twój, więc jak zapytasz lekarza na pewno będziesz spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

Witam, kobieta 26 lat, cykl 29 dni, moj cykl juz 3 cykl po zabiegu lyzeczkowania w zwiazku z poronieniem zatrzymanym jest regularny jednak poprzedzaja go takie 4 dniowe plamienia co jest dziwne bo wcześniej nigdy tak nie mialam. Przed zab. Lyz. Moje cykle trwaly od 32 do 35 dni nawet. Jakos niedlugo po mies. Przy dotykaniu bolaly mnie jajniki po czym przestaly, z 3 razy plamilam delikatnie po stosunku, dzis 22 dc krw. Po stosunku czy to okres nic nie boli krew nat. Czerw. tylko przy podc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...