Forum Ginekologia

Czy mogę być w ciąży?

~a...m

~a...m

Witam, biorę swoje drugie opakowanie tabletek vibin mini (konkretnie drugi tydzień drugiego opakowania). Wszystko było w porządku, podczas brania tabletek placebo wystąpiło krwawienie z odstawienia, natomiast Okres spóźnia się już 10 dni. Czy mogę być w ciąży? Czy raczej to kwestia reakcji mojego organizmu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ewela 12

~ewela 12

Hej, bo ja nie do końca cię rozumiem; bierzesz tabletki, po tych aktywnych masz placebo i w tym czasie dostajesz krwawienie z odstawienia, a potem znów bierzesz aktywne tabletki i tyle, tak na zmianę; u mnie znów jest 7-dniowa przerwa bez tabletek placebo, bo mam belarę; nie rozumiem o jakim okresie mówisz; biorąc tabletki pojawia się u nas właśnie krwawienie z odstawienia, nieco inaczej to wygląda bo zazwyczaj jest łagodniejsze i krótsze niż okres przed stosowaniem anty; w pierwszych miesiącach to może być nawet nieregularne, organizm musi się do hormonów przyzwyczaić; teraz u mnie to jak w zegarku, zawsze w 3 dniu przerwy się pojawia;

~A...Mm

~A...Mm

Czyli w czasie zażywania tabletek moja miesiączka jest właśnie to krwawienie podczas zażywania tabletek placebo tak? W takim razie chyba źle zrozumiałam moją ginekolog ;D

kamilek332

kamilek332

Na takie pytania to tylko lekarz odpowie.Nikt inny na takie odpowiedzi na pewno nie odpowie.Takie jest moje zdanie.

212649 kamilek332 Mężczyzna, 23 lata, warszawa