Skocz do zawartości
Forum

interpretacja ulotki yasminelle


Gość izabela1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izabela1989

Dobry wieczór,
od ponad roku przyjmuję tabletki Yasminelle. Wczoraj zdarzyło mi się zapomnieć jednej pigułki. Nowe blistry zaczynam zawsze od poniedziałku, tabletki przyjmuje o godz 20, teraz jestem w pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek. Przyjęłam tabletki w poniedziałek, wtorek i środę, jednak zapomniałam czwartkowej i przyjęłam ja dzisiaj razem z tabletka piątkową. Wiem że przez kolejne 7 dni powinnam stosować prezerwatywę, jednak w ten czwartek (czyli w dniu pominięcie tabletki) odbył się stosunek. Poprzedni stosunek odbył się w środę, w ulotce jest napisane że nie ma obaw jeśli nie odbyło się stosunku w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki, pytanie tylko czy powinnam odjąć 7 dni od dnia pominięcia tabletki czy uwzględnić cały tydzień zanim zaczęłam przyjmować tabletki z nowego blistry? Czy ryzyko ciąży w takim przypadku jest duże?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość izabela1989

No więc wykonałam test ciążowy, nawet dwa (o czułości 10 i 25), dzisiaj rano, czyli 13'tego dnia od stosunku-oba negatywne. Mam nadzieję że po takim czasie i w takich okolicznościach wyniki będą wiarygodne, oczywiście sprawdzę jeszcze w sobotę, a potem czekam na krwawienie z odstawienia które powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość izabela1989

Wynik porannego badania beta HCG z krwi <0,2 , czyli tym razem się upiekło:)<br /> Mam nadzieję że dla dziewczyn w podobnej do mojej sytuacji będzie to pocieszeniem. A wszystkim starającym się o potomstwo życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość izabela1989

Ciszę się że kogoś on zainteresował, chociaż nie było pasjonującej dyskusji, sama zadałam pytanie a czas pokazał odpowiedź. Może to dlatego że takich wątków w sieci jest mnóstwo i wielu osobom nie chce się już tłumaczyć takim zapominalskim jak ja, tym bardziej że trudno cokolwiek przewidzieć. Mnie się narazie upiekło :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...