Forum Ginekologia

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

~m...m

~m...m

Witam. Chciałam zapytać czy możliwe jest żebym była w ciąży. Ostatni stosunek był nie później niż w połowie czerwca, od tego czasu dwa razy miałam miesiączkę, ale pytam ponieważ mam dziwne objawy: tj. powiększony brzuch (od zawsze byłam szczuplutka) a ostatnio wcale nie jem więcej, spóźniajacy się okres - dzisiaj wypada 39. dzień cyklu (od kilku msc mam nieregularne cykle), mam obrzmiałe i bolące piersi, pobolewa mnie brzuch oraz od kilku dni mam temperaturę na poziomie ok 37°C. Temperatura na tym poziomie oraz powiększony brzuch nie jest typowy dla mojego stanu w trakcie okresu, właściwie nie zdarzało się to wcześniej. Robiłam dwa testy, jeden wczoraj, drugi dzisiaj, oba negatywne. Bardzo się niepokóję. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kriolcia8

~kriolcia8

Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo ciąży. Warto przejść się do ginekologa i po prostu on stwierdzi czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli w ciąży nie będziesz, to zastanów się nad jakąś antykoncepcją ultralekką, ja na przykład stosuje vines i skutków ubocznych nie mam, a dodatkowo jestem zabezpieczona i nie mam tzw "ciąży urojonej " co miesiąc.

AnnaMarta

AnnaMarta

Witaj,
Warto pójść do ginekologa, niech ciebie zbada, szkoda twoich nerwów i domysłów.Osobiście polecam naturalną metodę planowania poczęć, bezpieczna, bez skutków ubocznych i dodatkowo pozwoli tobie lepiej poznać siebie i swoje ciało.
Jakbyś chciała porozmawiać, zapraszam na stronę netporadnia.pl

185178 annamarta Kobieta, 35 lat, Gdańsk