Skocz do zawartości
Forum

Ciągnący się biały śluz przy tabletkach anty


Gość Wróbelek22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wróbelek22

Witam. Biorę tabletki Oc-35 od 5 miesiecy. Dzisiaj wziełam 14 tabletke z blistra. W ostatnich kilku dniach przypadły mi na tzw. dni płodne, wczoraj prawdopodobnie miałam owulację (o ile w ogóle ona występuje przy przyjmowaniu tabletek) . Pobolewało mnie lekko podbrzusze jakby mnie w nim piekło i tak do dzisiaj popołudnia. Kochałam się z moim chłopakiem 2 razy i 2 razy skończył we mnie. Wieczorem odczułam większy ból podbrzusza w ten sam sposób jak jest w/w. Teraz jakieś 4 godziny po wzięciu tabletki sprawdziłam sobie śluz szyjkowy i jest on rozciągający się i na wpół biały. Czy jest jakaś szansa, że mogę zajść w ciążę???! Dodam, że nigdy nie pominąłem żadnej tabletki. Przy tym opakowaniu tylko raz zdarzyło mi się godzinne opóźnienie, ale kiedyś też tak miałam i nic się nie stało. Proszę o szybką odpowiedź!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość lekarz ginekolog

witam pania ryzyka ciazy nie mozna wykluczyc jednak aby postawic wlasciwa diagnoze problem nalezy skonsultowac bardziej szczegolowo tzn.przebieg ostatniej miesiaczki itp.bezposrednio pod nr tel 537135593 uzyska pani szczegolowa konsultacje lekarska wtej sprawie bezplatnie prosze powolac sie na forum pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Wróbelek22

Ale czy ten ból podbrzusza może oznaczać dni płodne? Bo właśnie dzień wcześniej zaczął mnie boleć lekko podbrzusze a wczoraj właśnie kochałam się z moim chłopakiem i wieczorem zaczął mnie boleć bardziej tam gdzie boli. Dzisiaj tez mam mały ból tam i śluz szyjkowy jest taki sam jak wczoraj. Co jakiś czas też mam coś takiego, że odczuwam również takie bóle po osiągnięciu orgazmu pochwowego, które właśnie miałam i sama nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza
Gość Wróbelek22

Niestety nie moge zadzwonić. Ale postaram się odpowiednio opisać poprzedni cykl. Brałam tabletki nie później niż po 30 minutach spóźnienia i to w sumie na całe opakowanie spozniłam się z wzięciem tabletki może 3-4 razy i to nie pod rząd.
Ostatnie krwawienie było troszkę bolesne niż zazwyczaj i dostałam ją dopiero 5 dnia od odstawienia. Jeszcze poprzednie krwawienie dostalam 4 dnia. Tak to w sumie nie było nic szczególnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...