Forum Ginekologia

Seks a ciąża

~m...m

~m...m

Witam 31.12 dostalam okresu skonczyl sie 05.01 mam regularne co 27 dni kochalam sie zaraz 06.01 z partnerem bez zabezpieczenia lecz to byly stosunki w odstepie do 4 godzin lecz nie myl i nie wycieral z poprzednich stosunkow penisa czy jest ryzyko ciazy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gusia12

~Gusia12

Nie skonczyl w srodku lecz blisko pochwy bylam mokra ale wyszedł w ostatniej chwili i odrazu skonczyl i obawiam sie ze moglo do srodka cos wpasc

~Gusia12

~Gusia12

Ale jeszcze jedno mnie martwi miedzy jednym a drugim stosunkiem bylo 4 godziny odstepu a poprostu nie wymył penisa czy mogly zostac po poprzednim stosunku plemniki na penisie

~lekarz ginekolog

~lekarz ginekolog

witam pania problem wymaga szersej konsultacji.pod nr tel 537135593 omowi pani ten problem bezposrednio z lekarzem specjalista.bezplatnie prosze powolac sie na forum pozdrawiam

~Gusia12

~Gusia12

Witam zaczoł mi się okres 31.12 a skonczyl 05.01 cykl trwa 27 dni zaraz po okresie 06.01 wspulzylam z partnerem bez zabezpieczenia bie skonczyl we mbie tylko blisko pochwy czulam ze bylo mokro potek kochalusmy sie po 4 godzinach nie wymył penisa i nie kozystal z toalety wczoraj obliczylam ze od 08.01 mam dni plodne mam bardzo płynne uplawy czy jest ryzyko ciazy