Skocz do zawartości
Forum

Kiedy tabletki tracą skuteczność?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ginekolog przepisal mi tabletki Vines <vendiol> ale są jakieś nowe bo w internecie strasznie mało o nich jest napisane, podobno mają niską dawkę hormonów -mam nadzieję że nie tracą na skuteczności przez to-? Dodatkowo jestem po wyjęciu miesiac temu Mireny-wkładki , dostalam po tym krwawienie-prawdopodobnie jedynie po wyjeciu a nie okres i po przeszlo miesiacu okresu nie widac, czekalam do 1wszego dnia okresu aby zaczac je brac ale bez sensu czekac, jak bardzo tracą na skutecznosci w 1wsze 7 dni?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarka

Też mam tabletki z niska zawartością hormonu z tym, że belara. W żadnym stopniu nie wpływa to na ich skuteczność pod warunkiem, że bierzesz je systematycznie. Jeśli nie wiesz kiedy rozpocząć swoje porozmawiaj z ginekologiem. Ja bym poczekała do czasu aż okres dostanę i wtedy zaczęła stosowanie.

Odnośnik do komentarza

Do autorki - nie masz się co bać, to że jest niska zawartość hormonu, to nic się nie dzieje, jesteś cały czas tak samo zabezpieczona, tylko po prostu z bardzo niską dawką :) Też biorę Vines i jestem bardzo zadowolona, czuję się super :)

Odnośnik do komentarza

a jak oceniacie teraz? troche czasu minelo? mi tez przepisali vines no ale malo opinii no a kiedys bralam microgynon. bylam zadowolona ale dosc tylam i te bole glowy.. a vines chcialabym tylko brac na regulacje cyklu no i mniejsze bole w trakcie owulacji. bo je sie ze przytyje lub ze bede miala jeszcze wiekszy tradzik niz teraz. :(

Odnośnik do komentarza

a jak oceniacie teraz? troche czasu minelo? mi tez przepisali vines no ale malo opinii no a kiedys bralam microgynon. bylam zadowolona ale dosc tylam i te bole glowy.. a vines chcialabym tylko brac na regulacje cyklu no i mniejsze bole w trakcie owulacji. bo je sie ze przytyje lub ze bede miala jeszcze wiekszy tradzik niz teraz. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...