Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie a pęknięta torbiel


Gość malutka91.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wczoraj bylam u ginekologa robil mi usg i okazalo sie ze mam torbiel 3cm. Dostalam tabletki zeby sie wchlonal..Ale gdy wrocilam do domu zauważyłam krew i trochę skrzepów. Nic mnie nie boli w sumie lekko brzuch, tylko nadal krwawie tak jak podczas okresu..Podejrzewam ze torbiel pękła..Nigdy takiego czegoś nie mialam, wiec pytam, czy to nic groznego? czy mam brac te tabletki teraz? Proszę o odpowiedz jesli ktos cos wie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Tak utrzymuje się do dziś krwawienie, trwa to już od czwartku wieczora, a od piątku rana wygląda jak normalny okres. A gdy miałam torbiel to mój okres miesiąc temu był bardzo skąpy i mialam brązowe plamienia. Dlatego podejrzewam ze pękła torbiel po badaniu usg,. Bo inaczej sobie nie umiem tego wytłumaczyć. Nadal nie wiem czy ten duphaston który mi przepisał lekarz, mam brać czy już nie ma takiej potrzeby bo torbiel pękła. Pierwszy raz w życiu pojawiła się u mnie torbiel i dlatego nie wiem jak mam to odebrać teraz.

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawę, ale nic mnie nie boli, okres też wygląda normalnie.. i to jest dziwne, bo miesiąc temu mój okres był bardzo skąpy i dużo brązowych plamień a wtedy miałam torbiel. Nie wiem co mam myśleć, nikt nie miał podobnego przypadku? że mała torbiel sama pękła(lub po badaniu ginekologicznym) i pojawił się okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...