Skocz do zawartości
Forum

Twarde kupki z krwią u dziecka


Gość Utear

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do mam:) Jak radzicie sobie z twardymi kupkami u waszych pociesz? Mój 3 letni syn cierpi na bardzo twarde kupki, takie bobki... diety nie zmieniłam mu, je wszystko ładnie tylko te kupki, do tego czasem pojawia się w nich odrobina krwi.

Odnośnik do komentarza

witam .moj synek od malegomial problemy z kupka ,robil raz na 5-6 dni z pomoca czopkow ,btly twarde i zapieczone same bobki,teraz ma 23 miesiece od czerwca lekarz przepisal mu DEBRIDAT bral przez 4 tyg i jak reka odjal ,robi codziennie i juz normalne ,sprobuj tego moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Gość Sloneczna_Amy

Twarde kupki z krwią pokazują ze maluch ma problem z zaparciami i stolec jest zbyt twardy i rani śluzówkę jelita.Samo pojenie czasami nie pomaga.Córka miała problemy z zaparciami kiedy wprowadzałam jej stały pokarm , wydawało mi się ze odpowiednio dużo podawałam wody...Dlatego tym większe zdumienie moje było jak zobaczyłam krew w kale Madzi.Lekarka która prowadzi córeczkę poleciła nam Dicopeg Junior.Od czasu do czasu, kiedy widze ze córcia ma problem z zaparciem podaje jej do picia dicopeg

Odnośnik do komentarza
Gość liliowa mama

Mój synek również miałam problem z zaparciami i twardymi kupkami. Lekarz polecił mi wykluczyć z jego diety serki (danonki, danio bo mają za dużo cukru) i podawać jogurty. Do tego codziennie zamiast słodyczy owoce, dużo wody (bez soku) i latopic, probiotyk przeznaczony dla alergików, który wzmacnia mikroflorę w jelitach dziecka. Taki zestaw pomógł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...