Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży przez włożenie penisa do pochwy


Gość zakłopotany1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakłopotany1234

dziś z moją partnerką byliśmy u mnie.. wszystko było fajnie pięknie aż nas poniosło.. i pierwszy raz w życiu włożyłem z nią swojego penisa.. tylko na chwile.. na początku mocno bolało przy wkładaniu.. potem chwile no wiecie.. porobiłem ale nie więcej niż 1 minute.. i teraz mam pytanie.. czy ona mogła zajść w ciąże przez ten płyn przezroczysty ? orgazmu nie miałem na pewno w niej nie doszedłem.. więc jakie jest prawdopodobieństwo że zaskoczyła ? :( jesteśmy stosunkowo młodzi i nie chcemy mieć dziecka.. to by nam zniszczyło życie... więc co robić? : ( mamy się czego obawiać? :(
dodam że potem przepłukaliśmy wodą jej pochwę ... proszę o pomoc :(( prosze o szybkie rozpatrzenie tej sprawy : ( boimy się .. :(

Odnośnik do komentarza

Jest ryzyko ciąży bo jesli wydzielil Ci sie preejakulat czyli ten przezroczysty plyn to mozliwe ze sa w nim plemniki zdolne do zaplodnienia. Skoro nie jestescie na tyle dojrzali aby wychowywac dziecko po co zabieracie sie za wspolzycie? Moze najpierw warto doksztalcic sie np. w dziedzinie jak sie zachodzi w ciaze, co to jest antykoncepcja i dlaczego wodą nie wypłuczesz plemników?
Polecam test ciążowy za 10 dni.

Odnośnik do komentarza

powiem tak wydzielasz preejakulat w preejakulacie mogą ale nie musza byc plemniki jak sa moga byc oslabione ale jest jakis procent ze pojawi sie zdrowy rześki plemnik, niech to bedzie 1% ale zawsze jest dlatego ryzyko ciąży, jest zawsze nawet przez preejakulat co się nie zdarza zapewne często ale się zdarza, nawet jak włożysz penisa na 10 sekund. Jakie są szanse - nie wiem nikt nie przewidzi jedyne co mozecie zrobic to czekac, mysle ze jest szansa ze nie doszlo do zaplodnienia ale tego nikt naprawde nie wie na sto procent a ile macie lat?

Odnośnik do komentarza

nie, masturbacja nie ma wpływu na plemniki moze prowadzic jedynie do uzaleznienia i braku przyjemnosci podczas stosunku lub przedwczesnego wytrysku
powiedz dziewczynie niech sie nie stresuje bo jak bedzie sie stresowala to jej sie okres opozni

Odnośnik do komentarza
Gość Darja to ja

niby do 72 godzin, sa tabletki "po" ale po pierwsze dziewczyna jest za młoda szkoda niszczyc organizm i musialaby pojsc z mama a poza tym przez preejakulat jest ryzyko ale male takze nie stresujcie sie tylko trzymajcie kciuki zeby nic nie wyszlo a na przyszlosc poczytajcie o antykoncepcji

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotany1234

Wczoraj miała niechęć do wszystkiego.. 40 stopniową gorączkę.. ból brzucha i głowy.. teraz pytanie.. czy to od grypy? przed nią cała jej rodzina miała grypę z takimi objawami.. więc mamy o co się bać ? dodam że dziś ciągle ją brzuch boli.. gorączka ustała..

Odnośnik do komentarza

to na pewno grypa po pierwsze w ciagu kilku dni nie ma sie objawow ciazy i nie takie, takze to na pewno nie ciaza predzej grypa :) a jak ma grype to i okres sie spozni wiec nie stresujcie sie jak sie opozni i nie doszukujcie sie objaw ciazy bo czasem jest tak ze tak bardzo zaczyna sie wierzyc w ciaze ze sie widzi jej objawy a to tylko stres plata figle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...