Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres po zapaleniu pęcherza moczowego


Gość bisiek4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RitaBonita

Ja miałam taki problem. Okres spóźniał mi się 5 dni, a wcześniej miałam zapalenie pęcherza i zażywałam furaginę. Poszłam do ginekologa, na usg nic nie wyszło, ale lekarka kazała zrobić test, tak się stresowałam że nie zrobiłam tylko czekałam. No i przyszedł skurczybyk, po 10 dniach spóźnienia... Myślę, że coś jest w tym zapaleniu pęcherza, co wpływa na okres, więc nie panikujcie :)

Odnośnik do komentarza
Gość joannes

otóż przedostatni okres dostałam 25.12 następny 31.01 (byłam wtedy w szpitalu stąd 8dniowe opóźnienie). Dzisiaj jest 1.03 a okresu nadal brak. W 20 dniu cyklu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia (chłopak twierdzi, że zdążył wyjąć..) W tym cyklu również miałam zapalenie pęcherza, brałam urofurarginum. aktualnie jestem przeziębiona. Szyjka macicy jest nisko i jest twarda. 3 dni bolały mnie piersi, dziś są tylko nabrzmiałe, bóle jajników rano od wczoraj. Czy możliwa jest ciąża? czy po prostu cykl nie uregulował się??

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mi też się spóźnia ,i też miałam zapalenie pęcherza ,w ciągu ostatnich 3 msc . to chyba z pięć razy ! w trakcie tego cyklu też miałam no i mam 5 dniową obsówę ,piersi bolą jak przed okresem ,ale niepokoi mnie biała wydzielina ,zazwyczaj na dzień przed okresem mam sucho .już zaczynam schizować ,kochałam się z moim zawsze w gumce ,dodatkowo on kończył poza mną,ale wpadki chodzą po ludziach .

Odnośnik do komentarza

Zapalenie pecherza w moim przypadku mialo wplyw na okres,ale nie tylko to. Mam miesiaczki regularnie( co 30-31 dni),ale w wakacje dostalam wczesniej i mi sie normowala, przesuwala sie co pare dni, max spozniala mi sie 3dni.
Od paru miesiecy wspolzyje z chlopakiem,ale pozniej mam obawy,ze moglo sie cos stac mimo wszystko,ze zawsze sie zabezpieczamy. Nie wiem czemu ale w tym miesiacu strasznie sie nakrecilam,ze moglismy zaliczyc wpadke(co bylo praktycznie niemozliwe). Czekalam na okres z niecierpliwieniem,zrobilam nawet test i wyszedl negatywnie,ale nadal nie bylam spokojna i czekalam. W koncu mialam dostac,a co najgorsze nie bolaly mnie piersi,a zawsze tak mam przed okresem. Okres spoznial mi sie 5dni i w tym 5 mialam wf,a tez mam tak,ze po wysilku fizycznym dostaje. Okres nadal nie przychodzil. Przez miesiac sie stresowalam ciaza i dodatkowy tydzien to byly 'czarne wizje'. Stwierdzilam,ze zrobie jeszcze jeden test, na szczescie znow wyszedl negatywnie i caly stres ze mnie zszedl i na drugi dzien mialam.miesiaczke. Dlatego dziewczyny radze wam sie nie stresowac,bo to Wam najbatdziej opozni. +jeszcze bralam furaginum i to tez wplynelo na przesuniecia

Odnośnik do komentarza

Witam! Jakies dwa tygodnie temu mialam zapalenie pecherza i bralam furaginum. a miesiaczke powinnam dostac juz 15 dni temu. robilam wczoraj test ciazowy i wyszedl negatywny. ale ciagle chodze do ubikacji i ciagle sikam. czy moge byc w ciazy?? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość reGina1942

Mi się ostatnio też spóźniał okres i wiecie co??? Kazałam swojemy chłopakowi kopnąć się tak solidnie w brzuch, no i od razu dostałam @. Także jak chcecie, żeby się Wam nie opóźniał, to pomóżcie krwi spłynąć gdzie trzeba. Zaznaczam, że jestem hard S/M więc ten kopniak, to dla mnie była mega przyjemność, potem jeszcze trochę mnie chłopak bacikiem posmyrał aż znalazłam się w siódmym niebie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Okres spóźnia mi się kilka dni. Wspomnę, że na początku miesiąca brałam furaginum, tak jak zalecil mi lekarz, po nieprzyjemnej cystoskopii. Czy mimo tego że leki brałam 3 tygodnie temu może to mieć wpływ na opóźnienie okresu? Jak myślicie? Ile Wam się najdłużej spóźniał?

Odnośnik do komentarza

Więc chodzi o to że brałam furaginum,prawdopodobnie miałam zapalenie pęcherza,brałam to przez tydzień i mniej więcej tydzień przed okresem skończyłam teraz okres spóźnia mi się 6 dzień,boję się że mogłam zaliczyć,,wpadkę,, mimo to mam bóle brzucha i piersi są nabrzmiałe,potrzebuję rady..

Odnośnik do komentarza

ja z kolei brałam urofuraginum max przy zapaleniu pęcherza mogę od razu powiedzieć, żę działą bardzo skutecznie już po jednej tabletce wszystko wróciło do normy i nie miałam ani pieczenia ani parcia na pęcherz, więc odetchnęłam z ulgą, tabletki brałam przez tyzien jak to w ulotce mowia, warto mieć takie sprawdzone rozwiązania bo w przypadku zapalenie pęcherza trzeba działać szybko i skutecznie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Przeglądam to forum od tygodnia, bo dokladnie tydzień spóźniał mi się okres, a dwa tygodnie temu miałam zapalenie pęcherza. Zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie, mimo wszytsko bardzo się stresowałam, do tego stopnia, że budzilam się w nocy i nie mogłam spać. Dziś z rana dostałam okres, więc moje drogie zapalenie pęcherza zdecydownie wpływa na opóźnienie okresu. Nie spinajcie się, chociaż wiem, że ciężko, ale im bardziej się rozluźnicie, tym szybciej on się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Gość ona_30pol

Hej. ostatnio okres miałam 10 stycznia... w trakcie był seks. chlopak nie doszedl. potem mialam problemy z pecherzem... jadłam urosept i myslałam, ze przeszło... teraz znowu napiera i piecze przey sikaniu, do dzis niestety nie mam okresu. mam bóle w podbrzuszu, napiety brzuch, nerwy mnie zjadają... pocieszcie, ze to nie ciąża.

Odnośnik do komentarza

~ona_30pol
Miałam podobna sytacje, lecz gorsza. 29 stycznia zaczęło mnie strasznie piec w pochwie Myslam ze pewnie przed okresem i dostałam po 3 dniach . Gdy skończył mi się okres 4 lutego wszystko zaczęło od nowa napierało mnie na pęcherz , bol , pieczenie , swędzenia chodziłam od lekarza do lekarza 3 antybiotyki brałam bo co był 1 to nie działał. Z moczu wyszło mi azotyny dodatnie. Furaginum , utosept .Trwa to już miesiąc gdzie okres powinnam dostac 31 lutego i dalej nie dostałam mimo ze piersi mnie bolą i są nabrzmiałe . Również współżyłam z facetem przez ten czas , mam nadzieje ze przyjdzie bo jednak przy infekcji dróg takich i braniu lekarstw opóźnia się . Mam nadzieje ze dostaniesz i ja również :)

Odnośnik do komentarza

TAK Furaginum opoznia okres co potwierdziło kilkanascie dziewczyn na tym forum. I NIE nikt wam nie zgadnie przez monitor czy jestescie w ciąży...wpaść mozna nawet w trakcie okresu jesli matka natura to p... ?

Test CENA 5ZŁ i wizyta u ginekologa jesli dlugo nie bedzie...okolo 60ZŁ. Ostatecznie badanie krwii (kilka złotych )  I da wam juz 100% pewnosc

Na przyszłosc diafragme jesli nie lubicie latexu ...ma duzo wieksza skutecznosc niz przerwane...w polaczeniu z sexem w nieplodne i przerwanym  powinna dac dużą pewnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...