Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej zajść w ciążę?


Gość Ulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 25 lat i od 2 lat jestem szczęśliwą mężatką. Ostatnio doszliśmy do wniosku że nadszedł czas aby w naszej rodzinie pojawił się maluszek. Bardzo chcemy mieć dziecko, ja już zrobiłam chyba wszystkie możliwe badania i teraz co noc próbujemy. :) to chyba najprzyjemniejsza cześć:P A teraz mam takie pytanko czy są jakieś sposoby aby szybko zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~martulka 1222
witam jestem marta i mam pytanie do pan i do lekarzy jak mozna zajsc w ciaze jak naj szybciej jesli moj narzeczony jest bez plodny i chcemy sie postarac o dziecko to jest nasze mzenie zeby zostac rodzicami

jest bezpłodny czy niepłodny? bo to znaczna różnica.

Odnośnik do komentarza

martulka - oczywiscie, że jest różnica pomiedzy niepłodnym a bezpłodnym. Niepłodność to stan odwracalny, a bezpłodność - nieodwracalny. My mieliśmy problemy z płodnością, u mnie było wszystko ok (wykresy ładne z owulacją na ovufriend prowadziłam), gorzej było troszkę z nasieniem, ale po kuracji parametry poprawiły sie

Odnośnik do komentarza
Gość brygida87

Na pewno jedno i drugie powinno brać już kwas foliowy - ta opinia się tu przewija i słusznie, to niezwykle ważne. A seks w dni płodne, i dużo relaksu, bo presja na pewno nie pomoże ;-) Pozwól się zabrać na romantyczną randkę:) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina301

Ja brałam już jak zaczynałam planować baby właśnie mumomega. Wiem, że im dalej tym więcej dziecko potrzebuje do zdrowego rozwoju i tym samym my potrzebujemy więcej aby maleństwu przekazać. Ja osobiście wolę nie ryzykować zdrówka maleństwa i łyknąć raz dziennie kapsułkę dobrych kwasów tłuszczowych omega3,6DHA jakimi są mumomega. Polecam, bardzo dobrze przyswajalne przez organizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...