Forum Ciąża i dziecko

Spanie na zużytej prezerwatywie

~Glupianastolatka

~Glupianastolatka

Witam, mam dość nietypowe pytanie, więc ostatnio była u mnie impreza i znajomi poszli do drugiego pokoju, w którym ja śpię się kochać i jakaś godzinę późnej gdy impreza się skończyła poszłam spać, ale jak rano się obudziłam zobaczyłam, że zostawili oni prezerwatywe, czyli że spałam na niej całą noc i była ona dokładnie obok mojego miejsca intymnego, czy jest szansa że przez to mogę zajść w ciążę, dodam, że był to mój 2 dzień miesiączki ale mam nieregularne cykle więc, proszę się nie śmiać tylko się upewniam, że to moja głupia wyobraźnia.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ania niania

~ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

~Myszka2345

~Myszka2345

~ania niania
Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio do dzialu ekspertow napisz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska

Jaja sobie z niej robisz, co nie?

~AgnieszkaCz

~AgnieszkaCz

Nie masz się co martwić, szansa na zajście w ciążę jest niska, nawet jeżeli jakieś plemniki dostały się do ciebie, nie powinny przeżyć z powodu twojej miesiączki.