Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje ryzyko ciąży?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze tutaj, ponieważ mam problem i bardzo sie boje. Mianowicie opowiem historie, która miała miejsce w ostatnim czasie. Jestem dziewica i 20 dni przed moja owulacja ocieralam sie w legginsach o bokserki swojego chłopaka, który około 8 godzin wczesniej miał wytrysk i nie wymyl po tym penisa. Nie wiem czy plemniki mogły przeżyć na jego bokserkach i członku te 8 godzin. Po tych 20 dniach dostałam owulacje, a następnie okres i był to pełny okres, normalny i obfity, taki jak mam zawsze, wtedy był z lekkim bólem podbrzusza, bo czasami mam lekkie bóle, a czasami mocniejsze. Kontynuując, po moim okresie kilka dni przed następna owulacja miałam plemniki chłopaka na ręce i zmylam je dwa razy pod gorąca woda. Potem od razu podmylam sie wacikiem w miejscu intymnym. Wacik zamoczyłam w wodzie i przejechałam nim przez wargi sromowe i z wierzchu pochwy, nie wkładałam tego głęboko. Boje sie, że wtedy mogłam mieć te plemniki jeszcze na palcach i jakos przesiąknęły, gdy sie podmywałam, po prostu sie boje, że je nie do końca zmylam. Dwa dni temu miałam owulację i zauwazylam brązowy śluz na majtkach, następnie z kolejnym dniem zamieniał sie on w krew. Dzisiaj jest 3 dzień po owulacji i mam tak jakby okres ale mniej obfity niż zazwyczaj, lecz jest to krew z lekkim brązowym plamieniem. Moje pytanie brzmi czy w jakiś sposób biorąc pod uwagę te przypadki mogło dojść do zapłodnienia ? Czytałam, że podczas owulacji czyli w drugiej polowie cyklu możliwe jest plamienie z krwią ale boje sie, że mogłam zajść w ciaze, bo czytałam Takze, że gdy dochodzi do zapłodnienia to zarodek zagnieżdża sie i wtedy występuje krwawienie w drugiej połowie cyklu czyli wlasnie wtedy, gdy jest owulacja. I stad moje zdenerwowanie, że moze, gdy sie podmywałam kilka dni przed moja owulacja, zapłodniłam sie i teraz mam to krwawienie, bo zagniezdzil sie ten zarodek czy cos :(. Albo moze juz wczesniej, gdy ocieralam sie o chłopaka przed tamta owulacja, a potem po owulacji miałam normalny okres to moze juz wtedy zaszłam w ta ciaze. Czytałam tez, że w ciazy mozna mieć normalny okres i że to sie zdarza, a ja miałam po tamtej owulacji normalny okres. Błagam o pomoc. Możliwe, że to moje plamienie z krwią wynika po prostu z tego, Iz miałam kilka dni temu ta owulacje ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...