Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatni okres miałam 19 lutego a dokładnie 21 lutego pękła nam prezerwatywa podczas stosunku. Chłopak był daleko od orgazmu i od razu przerwaliśmy stosunek. Zrobiłam dwa testy ciążowe oba negatywne, ostatni 2 dni temu. Możliwe że jestem jednak w ciąży? Póltora tygodnia temu bolały mnie jajniki bez przerwy przez tydzień, może to jest powodem spóźniającej się miesiączki? Bardzo się martwię.

Odnośnik do komentarza

Witam, dzis doszło do współżycia z moim partnerem i pękła prezerwatywa. Niby mam dni bezpłodne, i tu moje pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam iż ostanie miesiączki miałam kolejno: 13.12; 11.01; 10.02; 12.03; 12.04 Chcę jutro iść do ginekologa po tabletkę PO ale może nie jest to konieczne? Proszę o odpowiedz, bede bardzo wdzieczna

Odnośnik do komentarza

PrD
Chciałem się zapytać czy gdy mojej partnerce minął dziś okres i dziś też ze sobą współżyliśmy to czy jest prawdopodobieństwo ciąży ? Mieliśmy zabezpieczenie , ale podczas stosunku gumka pękła < opisując to lepiej w jednym miejscu zrobiła się nie wielka dziurka , ale akurat prawie przy samym czubku penisa , też się podniecałem i wydzielała mi się nie wielka ilość płynu i wgl w niej nie doszedłem ani też na zewnątrz > .

Odnośnik do komentarza
Gość AnonimowyDaniel

Witam, dziś uprawiałem seks z moją ukochaną, pod koniec stosunku prezerwatywa została przerwana, stosunek z przerwaną prezerwatywą trwał parę minut. Wytrysk nastąpił na zewnątrz. Ukochana ma dni niepłodne (prawdopodobnie) jakie jest ryzyko wystąpienia ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...