Forum Ciąża i dziecko

Rodzinne wakacje

~eDom

~eDom

Gdzie jeździcie na wakacje z rodziną? Macie jakieś sprawdzone miejsca czy co roku próbujecie czegoś nowego?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ciekawa99

~ciekawa99

Zazwyczaj albo nad polskie morze (Łeba, Kołobrzeg), a jeśli jest trochę więcej domowych funduszy, to Chorwacja, Włochy, Grecja.
~sympatyczna123

~sympatyczna123

Zależy ile ma lat twoje dziecko? Jak jest jeszcze malutkie to najlepiej jechać z nim na niedalekie trasy, albo lecieć samolotem. 20-godzinna wycieczka samochodowa bardziej zmęczy i ciebie i dziecko, niż to wszystko warte.
~kama30

~kama30

Z całą ferajną jadę zawsze nad morze bałtyckie, w każda pogodę bawią się moje dzieci nie musi być słonecznie:) Ubiór dzieci dostosowuję do pogody.Bardziej obawiam się,że idzie do przedszkola i może zarazić się od przedszkolaków.Jakie witaminy są dobre na odporność?
~saguarra

~saguarra

Jak rodzinne wakacje, to tylko w sprawdzonych już przez nas albo przez znajomych miejscach. W tym roku padło na Ustkę, i tamtejszy hotel Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. przede wszystkim jest w bardzo wysokim standardzie, jest tam basen, spa, aquapark i wiele innych ciekawych rzeczy, tak że nuda na pewno nie bedzie doskwierała :D

blackgrzywa

blackgrzywa

Jeśli chodzi o Polskę to zdecydowanie polecam Trójmiasto, bo jest bardzo dużo atrakcji i łatwo dojechać pociągiem. Za granicą - przede wszystkim Malta oraz Grecja :)

207861 blackgrzywa Mężczyzna, 27 lat, Warszawa