Forum Chirurgia plastyczna

Zabieg wyrównania górnej wargi

~s...l

~s...l

Witam. Moja górna warga jest strasznie nierówna i niesymetryczna. Na środku jest wybrzuszona. Na dodatek zawsze mam na niej skórkę która pęcznieje jak coś jem, czy pije i ją zdgryzam. Nie chcę wypełniać bo wtedy warga była by ogromna. Chciałbym to zmniejszyć - naciąć od środka i naciągnąć, tak żeby nie było też tej skórki. Potem ew. jeszcze wyrównać jakimś wypełniaczem. Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić? Jaki może być koszt tego nacięcia i naciągnięcia w celu usunięcia tego wybrzuszenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agatka ll

~agatka ll

Polecam ci świetnego lekarz z Łodzi lek. med. Marzena Majcherczyk ma Specjalizację z chirurgii ogólnej może ci pomóc.

~ricka

~ricka

moja bratowa miała taki właśnie problem z dziwną dolna wargą i podobno doktorka z Dream-med z Łodzi zdziałała cuda, że nie dość, że wygląda normalnie tzn. że zgrubienie nie jest zupełnie widoczne to miała wstrzyknięte coś tam w górną wargę dla zrównania minimalnie i teraz wgląda super. Zupełnie naturalnie. Moim zdaniem w takich przypadkach medycyna estetyczna jest wskazana.

~artka

~artka

zgadzam się. Medycyna estetyczna jest czasami wskazana właśnie dlatego żeby wyglądać normalnie a nie wyglądać sztucznie dziwnie.

~Ewelinapudzinska

~Ewelinapudzinska

Tez miałam asymetryczne wargi i bardzo pomógł mi kwas hialuronowy. Zabieg robiłam u pani doktor w klinice dr legrand, wyszło bardzo naturalnie i od razu moja twarz nabrała innego kształtu. Jestem bardzo zadowolona.

~renia66

~renia66

No i fajnie tylko wszystko trzeba stosować z umiarem, żeby później nie mieć kaczego dziubka ;)

~Bassska21

~Bassska21

Do ust to tylko Restylane Kysse - daje super efekt!! :) U mnie wystarcza 1 ml i jest świetnie! A efekt trzyma się około 6 miesięcy więc długo :)

~pasadenna

~pasadenna

nie wiem czy znacie tą metodę Lip lift, polega ona właśnie na wypełnieniu górnej wargi przez co usta stają się pełne, kształtne, przede wszystkim rezultat jest trwały. No i nie kosztuje majątek , ja się zdecydowałam u dr Osucha, efekt wow, na prawde warto było. A w klinice Dr Osuch Clinic rewelacyjna opieka mnie spotkała, wspaniałe pielęgniarki,pan dr

~Iwona9

~Iwona9

Cryolift może akurat będzie odpowiedni w tym przypadku. Wiem, że stosowany jest on w problemach z owalem twarzy i ogólnie podnosi i ujędrnia skórę. A nóż nadałby się i w tym przypadku. Trochę ujędrnienia wyrównałoby wargi :) Trzeba udać się do kliniki medycyny estetycznej. Tam na pewno doradzą jak trzeba i wybiorą zabieg, który pomoże. Bardzo pozytywnie słyszałam o Derm-est z Warszawy. Może jednorazowa nawet wizyta pomogła by w problemie.