Forum Chirurgia plastyczna

Zabieg wyrównania górnej wargi

~s...l

~s...l

Witam. Moja górna warga jest strasznie nierówna i niesymetryczna. Na środku jest wybrzuszona. Na dodatek zawsze mam na niej skórkę która pęcznieje jak coś jem, czy pije i ją zdgryzam. Nie chcę wypełniać bo wtedy warga była by ogromna. Chciałbym to zmniejszyć - naciąć od środka i naciągnąć, tak żeby nie było też tej skórki. Potem ew. jeszcze wyrównać jakimś wypełniaczem. Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić? Jaki może być koszt tego nacięcia i naciągnięcia w celu usunięcia tego wybrzuszenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agatka ll

~agatka ll

Polecam ci świetnego lekarz z Łodzi lek. med. Marzena Majcherczyk ma Specjalizację z chirurgii ogólnej może ci pomóc.

~ricka

~ricka

moja bratowa miała taki właśnie problem z dziwną dolna wargą i podobno doktorka z Dream-med z Łodzi zdziałała cuda, że nie dość, że wygląda normalnie tzn. że zgrubienie nie jest zupełnie widoczne to miała wstrzyknięte coś tam w górną wargę dla zrównania minimalnie i teraz wgląda super. Zupełnie naturalnie. Moim zdaniem w takich przypadkach medycyna estetyczna jest wskazana.

~artka

~artka

zgadzam się. Medycyna estetyczna jest czasami wskazana właśnie dlatego żeby wyglądać normalnie a nie wyglądać sztucznie dziwnie.