Skocz do zawartości
Forum

Wyszczuplenie ud i łydek oraz ćwiczenia na płaski brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo zapisuje się na siłownie ,by wyszczuplić nogi w szczególności i sprawić że brzuszek będzie płaski ,jednak tu się pojawia pytanie na czym to zrobić i w jaki sposób ,nie jestem na fazie odchudzania a raczej w fazie próby polepszenia swojej kondycji i wyglądu ,ktoś dałby mi jakieś małe wskazówki jak osiągnąć efekt pięknych wyrzeźbionych zgrabnych nóżek ? :)
I małe pytanie czy przy bieganiupiersi maleją ?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

skoro idziesz na siłkę to możesz biegać na bieżni, chodzić na stepperze czy jeździć na rowerku lub orbiterku. Każde ćwiczenie aerobowe powinno Ci pomóc ładnie wyrzeźbić nóżki. Co do brzucha to brzuszki. Tylko nie łam się jak nie będzie widać efektu na początku bo na niego to trzeba naprawdę długo czekać

Odnośnik do komentarza
Gość Żylettaa

mam dobrą wagę i nie mam boczków ani brzucha ale chcę zwyczajnie wyrzeźbić aby nie tracić piersi heh chodzi o ćwiczenia na nogi pomijając bieganie nie tracąc przy tym wagi jako tako zwyczajnie wyrobić mięśnie ..:)

Odnośnik do komentarza

stepper. Takie urządzonko imitujące chodzenie po schodach. Bardzo rzeźbi łydki i udka. Do tego coś co ja nazywam ,, fotelem ginekologicznym) takie krzesło na które siadasz, nogi umieszczasz na takich trzymakach. Ruch polega na rozkładaniu nóg i późniejszym ich skąldaniu . Świetnie robi na wewnętrzną stronę ud.
Jeszcze inne to urządzenie do wyciskania, taka płyta która podnosci do góry za pomocą nóg.

Odnośnik do komentarza

Nie istnieje miejscowe spalanie tłuszczu i cokolwiek będziesz robić czy to będzie bieganie czy siłownia będziesz spalać tłuszcz i zasoby glikogenu w mięśniach. Rzeźba mięśni jest wtedy gdy są one rozwinięte i nie przykrywa ich tłuszcz. Więc obawiam się że piersi również odchudzisz ale nie martw się robiąc dobry trening całego ciała tłuszcz zniknie ci również z klatki piersiowej etc dzięki czemu możesz nabrać zdrowego wyglądu. I najważniejsze dieta to 80% wyglądu a 20% to ćwiczenia. Jeśli jesz źle to ci nic nie pomoże. Aby być jak kotka musisz się najpierw napocić jak świnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...