Skocz do zawartości
Forum

Problem z jedzeniem.


Gość zachar_gd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zachar_gd

Witam, mam 22 lata 175 i obecnie waże 78kg, od 2 lat mieszkam i pracuje za granicą. Kilka miesięcy temu pojechałem do Polski na 2 tygodnie urlopu no i po powrocie wszedłem na wage a tam 85kg!!!(Przed urlopem waga 80kg)

(Kocham jeść!!!.... z zawodu jestem kucharzem i nigdy nie miałem problemów z jedzeniem.)
Wiec postanowiłem sie odchudzić, ograniczyłem słodycze, ( tabliczka czekolady dziennie to była norma) zacząłem jeść bardziej regularnie i zdrowo no i wszystko było fajnie, waga spadła..... z czasem wróciłem do trybu jakim żyłem przed urlopem i wszystko było ok (waga, samopoczucie itp.) Ale od jakiegoś czasu coś jest nie tak.... Jestem głodny i jednocześnie czuje wstręt do jedzenia. Dzisiaj rano wstałem i pomyślałem świeża bułeczka z serem, szynką i jajkiem to jest to!
Gdy ugotowałem jajko i je obrałem w pewnym momencie poczułem wstręt i na myśl że mam zjeść od razu zrobiło mi się nie dobrze, skończyło się na tym że zjadłem 1/4 bułki tylko z serem i takie sytuacje zdarzają mi się coraz częściej do tego takie dziwne uczucie jakby goryczy w żołądku, często mam rozwolnienie a ostatnio nawet mały czarny stolec o bardzo dziwnym zapachu.... Co myślicie? Iść do lekarza czy poczekać może samo minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...