Skocz do zawartości
Forum

Jak ćwiczyć


Gość lidzia_19

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu zakupiłam sobie orbitrek ale szczerze mówiąc to nie wiem jak powinnam na nim ćwiczyć. a miałowicie: jak często, jak długo i jak intensywnie. aha i jeszcze czy obciążenie powinno być większe czy mniejsze, bo nie chce wyrobić sobie mięśni łydek tylko chcę zrzucić trochę tłuszczeku z ud i pośladków. Proszę o odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Witam, jestem zadowolona posiadaczką orbitreka, jednak ostatnio zaczęło mi strzykać w kolanach. Raczej wykluczam przeforsowanie, bo ćwiczę 3x w tygodniu na niskim obciązeniu. Z czym to może mieć związek? Z mazią stawową?
Odnośnik do komentarza
Niedawno miałam kontuzję w okolicach kostki, na stopie. Jak się poskarżyłam rehabilitantowi, że mi strzyka, przeskakuje itd. to uśmiechnął się mówiąc - to nic nie szkodzi, to akurat dobrze. Więc nie martwiłabym się objawami. Może to przejdzie z czasem u mnie jak ręką odjął, bez specjalnych środków...Masz rację, że ta maź ma duże znaczenie, czasem wystarczy dłuższa rozgrzewka i po kłopocie.
Odnośnik do komentarza
Hej! Zastanwiam się na kupnem orbitreka, bo duzo dobrego słyszałam, ale nie wiem czy faktycznie przynosi takie dobre efekty i jak się powinno na nim ćwiczyć? Chciałabym najbardziej popracować nad pupą, udami i ramionami (ostatnio zauważyłam, że mam takie obwisłe "motylki" :( )... czy orbitrek będzie na to dobry?
Odnośnik do komentarza
Gość Ania_ABCfitness

Orbitrek zdecydowanie będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, bo w czasie ćwiczeń pracują zarówno dolne partie mięśni, jak i górne. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na funkcje komputera, które urozmaicają trening - będziesz miała pewność, że zachowasz motywację i nie odstawisz sprzętu w kat ;). To powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka

Według mnie lepiej podpytać sie specjalistów, by ćwiczyć tak by nie zrobić sobie krzywdy. Moze pomyśl o tym by wyjechać na wczasy odchudzające. Tam pokazali by Ci jak ćwiczyć, jak sie odżywiać i byłoby Ci łatwiej. To były świetny początek w zdrowym odzywianiu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...