Skocz do zawartości
Forum

Odbijanie się a niewielka przepuklina przełyku


petro

Rekomendowane odpowiedzi

witam.czy bardzo czeste i uporczywe odbijanie,puste lecz czasami kwaśne jest objawem niewielkiej przepukliny przełyku?zaznacze,że jestemu nerwowy odkad pamietam i lekarz rodzinny wmawia mi ze to przez nerwy ale jakoś mu nie ufam.dziwne jest to ze ową przepuklinę mam rozpoznaną juz kilka lat.leków nie biore bo nie mam zgagi a jem wszystko smażone.Mam jeszcze obłożony jezyk biały i na dole troche żółty i nie idzie sie tego pozbyc a przez to mam suchosc w ustach i czesto taki niesmak.juz wariuje przez to a gastrolog na wizycie mówi,żeby pobrac leki i taka z nimi rozmowa.jezeli ktos ma podobne do mnie objawy i też bez zgagi spowodowane są ową przepuklina to prosze odpiszcie...(zaznacze ze brałem omeprazol 20mg raz dziennie przez 2 miesiące do tego 2 opak.gaspridu i zirid i dalej sa te odbijania,nawet jak rano wstaje i mam pusty żoładek.mam też jakąs wydzieline słoną którą odchrzakuje a ona co jakis czas powraca)

Odnośnik do komentarza

Tak miałem robioną gastroskąpię kilka lat temu i teraz kontrolną i dalej jest przepuklina przełyku.niewielka ale jest.jedyne objawy jakie mam to uporczywe odbijania(czasem kwaśne),oraz suchosc w gardle i obłożony język biało-żółty.zastanawiam sie własnie czy ta przepuklina nie powoduje u mnie refluksu i własnie objawia w taki sposób,ale dziwne jest to,że nie mam zgagi typowego objawu a jem wszystko.Dlatego tez nie biore leków a od gastrologa po gastroskopii zawiele sie nie dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza

no ale nie musisz mieć wszystkich objawów, to że zgaga jest czestym objawem wcale nie oznacza że ty ją będziesz miał. Ja np przechodziłam grypę bez wysokiej gorączki i prawie nie miałam kataru, a jedynie ból mięśni i stawów i potem lekarz stwierdził grypę... To że wqszyscy piszą że mieli zgagę nie oznacza że Ty ją musisz mieć bo u każdego choroba przebiega inaczej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...