Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza po znieczuleniu w kręgosłup


beti89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W marcu tego roku przechodziłam operacje i dostałam znieczulenie w kręgosłup. Od operacji ciagle czuje bóle podbrzusza a operacja w ogole nie dotyczyła tamtych okolic. bol jest w okolicach jajników ciągnący do nóg noi ledzwia mnie bola:( Robiłam sobie 2 razy usg u innych lekarzy robiłam również cytologie płynna i wszytsko wyszlo bez nieprawidlowosci... lekarze na usg stwierdzili ze nic nie widza niepokojącego i cytologia tez wyszla zdrowa. bole podbrzusza nadal mi dolegaly pojawily się upławy. Lekarz stwierdził ze mogły pojawić się po stresie lub po tym ze wypłukałam flore bakteryjna. Zaczelam brac Floragyn Oraz Provag i upławy się skończyły. bóle podbrzusza tez ustały. Miesiaczki mi się spoznialy tak ok 4/6 dni wiec udałam się do lekarza. Ginekolog przy badaniu powiedział ze w srodku wszystko wygląda dobrze i zrobi mi posiew na bakterie tlenowe i beztlenowe dla sprawdzenie. Badania wyszly prawidłowe. Zrobił również hormony które tez wyszły dobrze. Przepisał mi duphostan na wyrównanie miesiączki i przez to ze piekla mnie cewka moczowa kazal się podmywać tantum rosa. Ja zle zrozumiałam zrobiłam sobie Irygacje ok 4 razy noi nie pomyslalam... wode wzielam normalna z kranu a podobno tak nie można... ból podbrzusza wrócil :( upławów praktycznie w ogole nie mam ale jak cos się pojawi to dziwnie pachnie jest kremowe i lekko żółtawe. Samo się nie wydostaje z p0chwy chyba ze przy mocnym parciu. Boje się ponieważ lekarz mowia ze taka może być moja uroda. ale dziwi mnie to ze pojawilo się to po operacji. Nie wiem czy bol ledzwi może być spowodowany znieczuleniem w kręgosłup...? ponieważ pielęgniarki nie chciały przy mnie robic i kazaly mi wstać po godzinie zrobić siku. już nie wiem co mam robic:( Boje się ze się zaraziłam Chlamydioza:(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Bóle okolicy lędźwi występujące kilka miesięcy po operacji najprawdopodobniej nie są spowodowane znieczuleniem. Okresowo pojawiające się upławy oraz pieczenie mogą sugerować nawracające infekcje układu moczowo-płciowego. Warto również wykluczyć grzybicę dróg rodnych. Konieczna będzie kolejna wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...