Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie i ból czerwieni wargowej przy AZS


Gość Czerwień wargowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czerwień wargowa

Ludzie pomóżcie. Zaczne od tego,że moja mam atopową cerę(atopowe zapalenie skóry). Wczoraj(01.05) pod wieczór nagle zaczęły mnie swędzieć usta. Nie do wytrzymania. Pocierałem i gryzłem się. Zaczeła się wydzielać taka śliska wydzielina,pewnie ropa. Nie wiem jakiej maści albo kremu użyć nawet. Mam takie kremy jak Dexeryl,Alantan i zwkłe od nivea ale jutro mogę iść do apteki. Proszę pomóżcie, ból jest nie do wytrzymania

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Wypij wapno może to jakaś reakcja alergiczna, nie sądzę aby to była ropa, podejrzewam że to osocze z uszczokodzonych komórek, skoro jak sam piszesz drapiesz i zgryzasz wargi.
Możesz również spróbować położyć na to miód i poleżeć tak z nim przez 10 minut. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś alergikiem, masz AZS, nie radziłabym miodu. Miód uczula.
Jest dość silnym alergenem.
Zrób sobie okład z siemienia lnianego ( z tych "glutów").
Możesz robić okłady z zimnej wody.

Odnośnik do komentarza
Gość Atopik

Kiedyś miałem to samo i postanowiłem posmarować miód na noc i obudziłem się z ustami wyleczonymi ale silną alergią w innych miejscach, więc przestroga dla czytających to. Byłem dzisiaj u lekarza i zapisał mi Cutivate,pije też wapno i mam lekarstwa ale jakoś tak średnio to przechodzi. Zobaczymy jutro. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cutivate to steryd :(
Używałam go na twarz (wówczas nie wiedząc) , bo mnie lekarz nie poinformował,a ja się nie znałam. Jak zaczęłam mieć później większe problemy, to...
się dowiedziałam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...