Skocz do zawartości
Forum

Jakie mogą wystąpić skutki uboczne po odstawieniu dopalaczy?


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość post drugman

Witam , to tekst do
Pana który pisał że brał dopalacze, więc już tłumacze twój organizm mógł wrucić do normy.. ale Ty sobie coś wkręciłeś i tak Ci zostało , więc moja rada taka, więcej sie ruszaj na początek wystarczą spacery , więcej jedz, i spotykaj się z ludzmi( tylko nie gadaj o ćpaniu ) i zacznij czytać .. cokolwiek to Cię palnie do przodu i umotywuje, pozdrawiam sam miałem przez ten syf pod roczny odlot i nie robiłem nic a teraz jestem na studiach ,i to trudnych, wszystko sie da.. a i ktoś pytał każdy narkotyk uzależnia albo psychicznie albo fizycznie, polecam sport a nie gówno przez które można przegrać życie i samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość post drugman

@~post drugman: a jeszcze sie poprawie miałobyć "ponad" a nie "pod" rok.. i naprawde człowieku bierz się do życia i zacznij słuchać jakiejś pozytywnej muzyki chodzmy na siłe, i w końcu a przedewszystkim zacznij sobie mówić że jesteś zdrowy.. wiem to dziwne , może poczytaj sobie coś o afirmacjach.. tak pociuchu polecam je :) powodzenia

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz zapaliłem w wieku 14 lat, później dropsy, afma. I tak się ciągło to kilka lat. Obecnie mam 23 lata i nie pale dyma od 7 miesięcy. Zdecydowanie wracam no normy. Wstając rano, nie czuję się ospały, nie mam problemów z pamięcią, a używam jej na codzień w pracy. Poprostu żyje się lepiej! Patrząc z boku na ten "kolorowy świat" znajomych, żal mi ich że dalej się rujnują i mówią że to jest dobre. ICH WOLA!. Jedyne co CI pomoże to samozaparcie i jakaś motywacja! Znajdź dziewczynę która nie pali, to największa motywacja! Bliska osoba stanie się ważniejsza niż narkotyki! Uwierz!. Odseperuj się od jaraczy, zadawanie się z nimi nic Ci nie pomoże! Taka prawda, będą się dziwnie patrzeć że nie palisz i wmawiać Ci zapal, zapal. Powiedz stanowczo nie i stój z nimi. Sam zobaczysz ze po wielokrotnych takich spotkaniach - Ty na trzeźwo, oni na bani, stwierdzisz że cie to denerwuje i sam się odseperujesz bo poznasz świat na trzeźwo! Życzę silnej woli i bliskiej osoby która Ci w tym pomoże ;)

Odnośnik do komentarza

@~Krzychu: Krzychu dziki Ci za ta odpowiedź :) Naprawdę podniosłeś mnie na duchu :) Tez mam teraz 23 lata i zaczołem brać jak miałem 15 lat i tak to wszystko co było dostępne ;/ ale nie palę od 1 miesiąca i Powiem że dawno się już tak dobrze nie czułem i i myślę że bedzie tylko lepiej :D

Odnośnik do komentarza

To ma być list od 19- latka? Wolne żarty. Składnia oraz zasób słownictwa wskazuje na kogoś o wiele starszego, dysponującego wybujałą wyobraźnią. Tak nie wypowiada się ćpun po przejściach i z problemami zdrowotnymi...

Odnośnik do komentarza
Gość keeeeeneeeeeeee

Pewnie masz w organizmie jakieś pasożyty albo grzyby. Zrób sobie biorezonans za 60 zł wykrywa w organizmie pestycydy, grzyby, pasożyty i metale cięzkie. A Twoje objawy przypominają typowe zatrucie pasożytnicze. Mam nadzieję że jakoś pomogłem. Trzymaj się z fartem! ;)

Odnośnik do komentarza

ja też przez 3 okresy wakacyjne popalałem zielsko ;/ teraz żałuję prawie 2 miesiące temu zapaliłem ostatni raz stwierdziłem że koniec z tym niby było wszystko ok ale od tygodnia zaczeło mnie męczyć miałem głupie mysli i tak jakby zatkany mózg ;/ teraz jest lepiej ale mam tak jakby nie do końca impuls dochodził mi do głowy niby wszystko czuję gdy dotykam jakieś rzeczy, mam tak gdy ruszam ustami czy buzią to tak jakbym miał pustą pod skurą i nie do końca czuję tak jak to powinno być, mam wrazenie ze mam tak jakby puste ciało i ten impuls co dotykam rzecz gdzieś przy głowie się zatrzymuje i nie czuje tego prawidłowo może ktoś coś odpisać na ten temat czy mi to powoli przejdzie czy cos ;/ trochę się martwię ;/

Odnośnik do komentarza
Gość los polakos

Dobrze musiales dawac w palnik skoro nie bierzesz nic od roku i masz taka zwałe :0 :D. Tracisz chec do zycia bo lapie Cie moralniak, a opadniecie z sil i ciagle nie wyspanie to zapewne efekt wciagania i wielu nie przespanych nocek. Moim zdaniem za bardzo sie skanujesz... Nie rozmyslaj o tym co Ci chodzi po glowie bo bedzie jeszcze gorzej, to jest tylko Twoja wkreta ;) Sprobuj skupic sie na jednym, czyms pozytywnym a jesli to nie pomoze to polecam rozwiazywanie krzyzowek :D :) bo mozesz zajac czyms mysli :). Wszystko zalezy od Twojej psychiki i nastawienia i musisz koniecznie zaczac jesc nawet jesli na widok jedzenia nie mozesz patrzec, zaladek musi cos trawic, tym samym dobrze wplynie to na Twoje samopoczucie ;) Wrzuc na luz, znajdz sobie dziewczyne i nie skanuj sie :D Bedzie dobrze :) zacznij kolekcjonować cos innego :D hehehe np. znaczki :D JE..AĆ DOPY !!!

Odnośnik do komentarza

@~Ara: niestety nie , to ja kiedys pisalem ten wywod i ktos g po prsotu dobrze przkesztalcil ,bo to co pisalem bylo ciezkie do zrozumienia ,a co do tego wszystkiego ... dalej nie biore sknczylem 2 dni temu 21 lat i jest coraz gorzej , nie wygladam jak ten sam czlowiek poprzewracalo m isie w glowie do reszty , bylem nawet w szpitalu gdzie zdiagnozowali mi zespol Bordereline, bralem leki przez ktore czulem sie tylko troche lepiej ale dalej nei czulem sie soba... teraz nie potrafie sie wypowiedziec na zaden temat , czuje sie jak cofniety w rozwoju ,gdzie kiedys bylem uwazany za dosc madrego otwartego czlowieka... jedyny moment gdzie znowu wszystko sie przestawilo i wrocilo calkowicie do normy bylo po zazyciu takiego suplementu nazywa sie tonisol w polaczeniu z radiolą tez suplement .. po wzieciu tych 2 tabletek nie wiem jak nagle zaczelo mi wszytko wracac do normy, stare umiejetnosci worcily, kontak z ludzmi jak trzeba niestety po 2 dniach przestalo dzialac ,a po dlaszym braniu nie bylo zadnych efektow do dzisiaj nie rozumiem czy to bylo placebo ,ale ten dzien zapamietam do konca zycia bo znowu poczulem sie strary ja ,ze swoim w glowie i swoimy myslami.
NIE BIERZCIE DRAGOW BO TO NAJWIEKSZY SYF JAKI WYNALEZLI

Odnośnik do komentarza

no ja powiem tak ja palilem przez 4 lata i w tym walilem po nosie twarde proszki i te z dopalaczy ale glownie palilem dopalacze :) teraz od nie calego roku mam przerwe - tzn skaczylem z tym bo juz , jak palilem to mialem odrzucenie ze znowu ten chujowy stan itp , ogolnie z psychika nie ma lekko ,ale praca daje mi satysfakcje :)

Odnośnik do komentarza

THC leczy fakt uzależnia ale taka jest prawda ze ona pomaga w Holandi jest ona do nabycia w aptekach i czysta konopia była również stosowana w celach religijnych i przez xlat nie zabila nikogo a alkohol czy te inne dopalacze jednym zdaniem to zabija chemia :D

Odnośnik do komentarza

przez miesiąc co 2/3 dzień brałam dopalacze teraz biore od miesiaca leki psychotropowe które pomogły mi cześciowo wyjsc z psychozy, którą dostałam tydzien po odstawieniu całego tego świństwa, to był koszmar co przeżyłam trafiłam do szpitala psychiatrycznego, mialam bardzo silne lęki i urojenia , teraz boje sie że nabawiłam się schizofrenii do końca życia. Tyle w tym temacie, jeśli nadal chcecie brać to prosze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...