Skocz do zawartości
Forum

Pogorszenie stanu skóry podczas leczenia trądziku


Gość mo...10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mo...10
Mam lat 16 od 1,5 roku mam trądzik. Od 6 miesięcy chodzę do lekarza od skóry, który niby ma mi pomóc. Po 6 miesiącach leczenia przez stosowanie leków widzę tylko, że mam większy trądzik niż miałem. Również wyskoczył mi na plecach. Chodziłem na solarium by go zwalczyć, brałem różne leki, peelling, byłem u kosmetyczki na wyciskaniu pryszczy i wszystko NIC. Mam z tygodnia na tydzien coraz więcej. Myślę, że jest to spowodowane codziennym poceniem się. Przez trening się pocę codziennie, może mi ktoś coś doradzi jak zwalczyć trądzik?
Odnośnik do komentarza
Te preparaty od dermatologów są do kitu, nic nie pomagają a tylko to wszystko kosztuje!!!!!idź do apteki kup sobie maseczkę za 5 zloty antytrądzikową i zobaczysz efekty;:):)tez chodziłam do dermatologa i wydalam tyle kasy a mam 14 lat i tez walczę z trądzikiem:):)
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam 15 lat, i mam trądzik. Zauważyłam że zaczynam mieć coraz większy ;( jestem załamana a zresztą to krępujące... ;( wstyd mi chodzić do szkoły z czymś taki. Stosuje na twarz żel do mycia z ziaja "nuno" krem antybakteryjny, ale nie widze popraw. Smaryje pryszcze kremem a ten tylko wysusza, i przyznam poprawia twarz troszkę. Proszę o pomoc, i tak naprawdę nie mam fortuny żeby wydawać pełno kasy z kosmetyki. z góry dziękuję. :) Magda ;(
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...