Skocz do zawartości
Forum

Czuję czyjś dotyk... Co to oznacza?


Gość ...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy masz depresję? Ale jest to możliwe, że czujesz dotyk. Jeżeli jest ktoś, kto intensywnie o Tobie myśli i o seksie z Tobą, to przekazuje Ci te impulsy /telepatia seksualna/. Jest to możliwe. Sprawdzone ! Nie bój się tego, przecież to miłe. Pozdrawiam Rominka
Odnośnik do komentarza
Uzgodnij z chłopakiem, czy o tej godzinie myślał o Tobie i o dotykaniu Ciebie, sprawdźcie ten fakt. Może masz zdolności telepatyczne? Ja tak mam od kilku lat z partnerem, który mieszka daleko ode mnie. Dotyk czułam może 2 razy, a teraz to czuję jego obecność i potrzeby czułości też, na drugi dzień uzgadniamy godzinę i wszystko się zgadza. Kiedy pomyśli o mnie, dzwoni mi w uchu lewym, wtedy wysyłam mu sms-a, czego sobie życzy? A on mi odpowiada, że myślałem o Tobie bo..... .... to czy tamto. Dzieje się to kilka razy dziennie, niezależnie od tego, czy jest w kraju, czy za granicą. Zawsze zgadza się do minuty.
A co do depresji, to kiedyś ją miałam i babcia powiedziała mi, że jeśli nie pomogę sobie sama, to nikt mi nie pomoże. Teraz po latach wiem, że to prawda. Dobrze żebyś miała obok siebie bliską osobę, która będzie przy Tobie i porwie Cię w życie, takie, jakie sobie wyobraziłaś i zrozumie Twoje potrzeby. Wychodź z domu do ludzi, kontakt z przyrodą też jest wskazany, często tańcz ... i codziennie rano powtarzaj sobie, że będzie dobry dzień. Życzę Ci wspaniałego partnera i wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Gość Stefan89
Hmm... Mam to samo tylko nie dwa razy a cały czas mi się to powtarza z jakieś dwa miesiące że coś mnie tak dotyka i w sumie czuje czyjąś rękę jakby mnie tak delikatnie dotykało i to takie jakby natrętne było więc jeżeli ktoś takie coś miał i sobie poradził to piszcie. A co do depresji to raczej ja nie mam.... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...