Skocz do zawartości
Forum

Ile powinno spać 9-miesięczne dziecko?


Gość fr...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój synek ma 9 m-cy. Od kiedy przerwałam nocne karmienie bardzo źle śpi w nocy. Tak jest od 1,5 m-ca. Nigdy nie był śpiochem, ale gdy go karmiłam, w nocy budził się raz i spał do rana. Dziś budzi się w nocy ok. 2 - 6 razy. W zasadzie w większości pomaga podanie smoczka, żeby się uspokoił, ale ma problemy z zaśnięciem, a w dzień śpi raz, od 50 min do 2 godz. Na noc zasypia ok 20.30 i budzi się o 6 rano, nie chce iść wcześniej spać pomimo moich wielokrotnych prób. Myślałam, że to może z głodu. Przesunęłam ostatni posiłek na 20.30, ale to nic nie zmieniło, w dzień jest bardzo żywym dzieckiem, raczkuje, więc na wieczór jest wymęczony. Bardzo proszę o poradę czy to normalne zachowanie. Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Witam
Mam córeczkę w wieku 10 miesięcy od urodzenia nie przespała ani jednej całej nocy, czasami budzi się w nocy nawet do 10 razy, płacze i nie może zasnąć jak zaśnie to śpi może godzinę i sytuacja powtarza się całą noc i tak codziennie.W dzień też mamy problem z drzemkami, może zaśnie 2 razy z wielkim płaczem, krzykiem na 30 minut i tyle ale oczy ma zamknięte jakby coś przeszkadzało jej zasnąć.Ma dwa ząbki na dole, powinny przebijać się już na górze czy to nie pozwala jej normalnie zasnąć sama już nie wiem.Dodam że nigdy nie zasnęła sama w swoim łóżeczku.Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz
Odnośnik do komentarza

@~aga11: ja mam bardzo podobną sytuację...zmieniamy dietę mała ma ustalony rytm dnia i dalej to samo...w dzień śpi 2 razy albo po godzinie albo 2 godzinki a w nocy budzenie się z 10 razy a mała ma skończone 9 miesięcy...w nocy czasem cięzko jej usnąć....nie wiem sama co jej może być...już tyle razy byłam u lekarza itd i nic..;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...