Skocz do zawartości
Forum

Jak żurawina wpływa na drogi moczowe?


Gość marzencia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzencia

słyszałam, że żurawina pozytywnie wpływa na drogi moczowe. może mi ktoś wyjaśnić, co takiego żurawina ma w sobie, że działa dobrze na pęcherz? jakoś jak dotąd nie wierzyłam w moc żurawiny, ale cierpię od 2 miesięcy na nawracające zapalenie pęcherza, więc może pora uwierzyć w pozytywną moc tych owoców.

Odnośnik do komentarza

picie dużej ilosci soku żurawinowego pozwala zapobiegac powstawaniu kamieni nerkowych, zurawina ma takze działanie antybakteryjne i może zwalczać infekcje dróg moczowych, zapobiega przyleganiu bakterii do błon sluzowych i scian komorkowych,i chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników

Odnośnik do komentarza
Gość ElizaBetha

Ja się przekonałam na własnej skórze, że żurawina jest bardzo dobra na drogi moczowe. Jak miałam zapalenie pęcherza, to wyleczyłam je antybiotykiem, ale urolog kazał mi brać "coś" z żurawiną zapobiegawczo i aptekarka mi poleciła Prouro. No i sobie łykam po jednej kapsułce dziennie i nic mnie nie rusza - nawet, jak ostatnio na weselu u koleżanki mnie przewiało po nerkach, to nie miałam potem problemów z pęcherzem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...