Skocz do zawartości
Forum

Duszący kaszel po wycięciu tarczycy


Gość wi...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wi...aw

dzien dobry,3 tyg.temu moja córka miała wyciętą tarczyce(papillare)rana goi się dobrze,ma 16 lat.Od czterech dni męczy ją uporczywy duszący kaszel, podejrzewamy ,ze jest to kaszel alergiczny,zawsze ma ten kaszel na jesieni i wiosnę.Dostaję singular10,telfrxo i wziewkę symbicort 360.1 maja z powodu tego uporczywego kaszlu pojechałyśmy na pogotowie aby zapytać się czy moze przyjmować te leki przepisane wcześniej przez pulmunologa.Jest przed jodowaniem.Pani pediatra powiedziala aby leki przyjmowala ale wziewki sterydowej nie,zalecila kontakt z chirurgiem operującym,Niwstety jest długi weekend i doktor jest nieuchwytny a dziecko moje wciąż kaszle i nie ma już siły.Moje pytanie Czy moze w takiej sytuacji przyjmować te leki,bardzo cierpi przez ten duszący nieustający kaszel,

Odnośnik do komentarza
Gość lololitka

uwazam ze jak sprawa dotyczy lekow to musisz sie skonsultowac z tym u lekarza, poniewaz moga byc po tym trudnosci. zawsze lepiej jest najpierw zapytac, zeby pozniej nie bylo problemu, a twoje corka jeszcze jest po operacji, to na pewno musicie sie skonsultowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...