Skocz do zawartości
Forum

Utrata węchu


Gość Patrycja1112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja1112

Mój chłopak ponad pół roku temu miał wypadek. ogolnie wypadek był niegroźny ale doznał urazu głowy, obyło się bez operacji. Jednak od tamtego czasu traci węch ja w ogóle mam wrażenie, że prawie całkiem go stracił. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest jakas mozliwość na zatrzymanie tej choroby i odzyskanie węchu choć częściowo. Chłopak ma 24 lata i nie choruje na nic.
Słyszałam tez, ze utrata węchu to obnizenie popedu seksualnego bo nie wyczuwa się feromonów. Czy to prawda? Jak to leczyć?????

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

moze faktycznie utrata wechu w jakims stopniu wplywa na zycie erotyczne bo nie czuj feromonow ale mysle ze to jakis minimalny procent, bo jednak i tak ludzie nie wyczuwaja u siebie tego naturalnego zapachu bo jest od w znacznym stopniu przytulmiony przez chemie: kosmetyki, perfumy

Odnośnik do komentarza

musi iśc sie zbadac bo teraz straci wech potem wzrok albo sluch jest utrata zmyslu a do tego jakies uderzenie bylo to koniecznie musi sie zbadac neurologicznie mysle ze to jest do wyleczenia a na zycie seksualne az tak raczej nie wpłynie :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...