Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie żołądka i dwunastnicy a objawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Choruję na zapalenie żołądka i dwunastnicy (uczucie cofania pokarmu do przełyku, antrum żołądka przekrwione, opuszka dwunastnicy przekrwiona, wpust nie domyka się, odźwiernik zniekształcony fałdem śluzówki z nadżerką) dolegliwości jakie mam to kujący ból, ucisk pod prawym łukiem żebrowym promieniujący pod łopatkę oraz często rozlany ból pleców. Od tygodnia zażywam leki lecz poprawy nie widać. Zastanawiam się czy aby te bóle rzeczywiście mają związek z tą chorobą gdyż zauważyłam że dolegliwości nasilają się podczas wdechu, wciągania brzucha i jak długo przebywam w pozycji schylonej. czy ta choroba może dawać takie objawy? związane z ruchem?jak długo trwa leczenie? kiedy zacznę odczuwać skutki leczenia? Nadmienię że usg ok, enzymy trzustkowe i wątrobowe w normie. Czy przy tej chorobie biorąc leki mogę od czasu do czasu napić się piwa czy drinka?

Odnośnik do komentarza
Gość Szymonides

Ja mam bardzo podobny problem.
Zapalenie żołądka.
Podobne objawy jak opisujesz. Ale wydaje mi się ze jeżeli rozwód jest poluzkwany to pewnie mamy przepukline do tego.
Argumentuje to tym też że przy zginaniu braniu powietrza mamy bóle w nadbrzuszu pod mostkiem nawet plecy no wszystko.
Trzeba zrobić rtg a może gastrolog coś doradzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...