Skocz do zawartości
Forum

wypadajace wlosy


morelk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni wypada mi bardzo dużo włosów. Strasznie się martwię, gdyż nigdy w życiu nie byłam w takiej sytuacji! Moja skóra głowy jest strasznie osłabiona. Czesząc je wychodzą garściami. Czy to rak? .. A może po prostu zły szampon?
Proszę o rozsądne przemyślane odpowiedzi. Zastanawiam się nad wizytą u lekarza, to bardzo niepokojące.
Liczę na waszą pomoc i będę bardzo wdzięczna.. Jestem na prawdę załamana i nie wiem co z tym zrobić, nie chce być chora to rozwali cale moje dotychczasowe zycie, ponieważ mam 3 dzieci kochającego męża. Jestem zbyt młoda mam dopiero 28 lat.. Nie mogę być chora Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Gość dziumdzius332

Witaj, miałam podobnyprzypadek,. martwiłam się ze to rak, ale na szczęście pszlam do lekarza i okazalosie. ze to osłabienie. jestem zdrowa, przepisalimi jakies leki i jest okej. ni epowinnas się martwic na zapsa ale jak najszybciej udajs ie do lekarza! pozdraiwam i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Trafiłam tu bo sama szukam odpowiedzi na wypadanie włosów. Mi się nie chce wierzyć tak do końca w te suplementy wszystkie. Brałam na odchudzanie i nic nie pomagało. W sumie bardzo bym chciała odkryć jakiś na mocne włosy, bo na szczotce po czesaniu się to garści zostają, ale stosowałam również jeden bez efektu. Już 2 osoby polecają tu ten Bellawit - hmm.. pierwsze opinia wygląda faktycznie jak reklama, ale szukam na innych stronach opinii i jednak ma je pozytywne. Anettte1986kk powiedz proszę od kiedy to stosujesz? Po jakim czasie Ci pomógł. Powiedz coś więcej. Bo chciałabym kupić, ale nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Gość farmaceutyczna_pomoc

Zaznaczam, iż nie stosowałem Bellawitu Extra ani nie znam opinii o nim, gdyż w mojej aptece akurat nie ma tego produktu (produkt z innej sieci), ale żeby rozwiać tutaj raz na zawsze fakty i mity na jego temat przeanalizaowałem skład produktu. Powiem tak nie ma tu nic innowacyjnego, ale on musi działać przez bardzo fajnie dobrane składniki:
Witamina C pomaga w odpowiedniej produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowemu funkcjonowaniu kości, chrząstki, dziąseł, skóry, zębów.
Witamina C i witamina B2 to silne antyoksydanty, opóźniające procesy starzenia się skóry.

Kwas pantotenowy, witamina B1 i witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Cynk wspomaga prawidłową syntezę DNA i białka, przez co pozytywnie wpływa na komórki włosów, skóry i paznokci.

Dzięki witaminie A skóra staje się bardziej sprężysta i napięta.

Kwas foliowy wspomagają naturalne procesy odnowy komórek skóry.

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy.

Podsumowując - suplement ten działa na 100% ale nie jest to jakiś unikalny skład itd. Po prostu wykorzystane tu są naturalne składniki odżywcze, które rzeczywiście są w stanie pomóc. Cenowo również to wygląda ok. Mam nadzieję że komuś pomogłem i już nie będzie trzeba ciągnąć wątków na temat produktu na tym forum.
Pozdrawiam
Artur Wilczyński

Odnośnik do komentarza

Żadne suplementy nie pomogą, to jest ściema i naciąganie ludzi. Równie dobrze możesz łykać tic tacy. Zrób badania kontrolne. Tsh, żelazo one mogą być przyczyną. Od 4 dni wypadają więc to dopiero początek. U mnie zanikł okres 3 lata temu i towarzyszą temu objawy łysienia, złego samopoczucia, okropna skóra(sucha, szarawa,gumowata). Mam zaburzenia hormonalne, mam 23 lata i nikt nie może mi pomóc. Nie mam życia. Radze konsultacje z lekarzem rodzinnym, badania na tarczycę i żelazo. A jeśli wszystko bd w normię a objawy zostaną to endokrynolog lub ginekolog ze specjalizacją endokrynologiczną. Co do raka to wąpię. Rak to ból, dyskomfort w ciele. Tu są wypadające włosy i gorsza cera. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Hannahannahanna

Witam
Miałam nie dawno taką sytuację powodem był silny stres,pomógł mi preparat o nazwie Radical med,odzywka przeciw wypadaniu włosów ,kupiłam równiez szampon ,preparaty naprawe nie sa drogie,kazdy z nich to kwota około 12 zł.
Pozdrawiam
Zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Z dotychczas stosowanych specyfików tylko mydło dziegciowe spowodowało, że na grzebieniu niema ani jednego włosa. Może trudno w to uwierzyć, bo każdy ma swoje jakieś recepty na wszystkie dolegliwości ale naprawdę to mydło jest jedynym skutecznym środkiem przeciwko wypadaniu włosów. Włosy umyte w tym mydle są lekkie, puszyste, ładnie się układają i co najważniejsze nie wychodzą. Mydło dziegciowe ma silne działanie bakteriobójcze i grzybobójcze a więc i łupieżu we włosach po nim nie zobaczysz. Proponuję spróbować każdemu, kto ma problemy z łupieżem, wypadaniem włosów czy choćby ze zwykłymi wypryskami na skórze. To nie jest reklama. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza

ja miałam problemy ze skórą głowy przy pigułkach antykoncepcyjnych, musiałam zastanowić się nad inną antykoncepcją, ale znalazłam dobre zastępstwo ? mam teraz diafragmę caya i oprócz dobrego seksu- jestem zawsze nawilżona to jeszcze nie boje się o ciążę czy choroby 

Odnośnik do komentarza
Gość Janina Gęba

bez większych kombinacji z tymi włosami. Czasem z genetyką nie wygrasz, no chyba że to niedobory, to wtedy coś warto łyknąć, może Merz Spezial, takie draże na włosy-skład mocno sprofilowany pod odbudowę włosów i paznokci

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2022 o 11:28, Gość Janina Gęba napisał:

bez większych kombinacji z tymi włosami. Czasem z genetyką nie wygrasz, no chyba że to niedobory, to wtedy coś warto łyknąć, może Merz Spezial, takie draże na włosy-skład mocno sprofilowany pod odbudowę włosów i paznokci

ja właśnie je zaczęłam brać na niedobory

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...