Skocz do zawartości
Forum

problem z ukladem moczowym


rah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 29lat, zdiagnozowano u mnie chlamydia tr 1.5 miesiaca temu, mialem wyciek z cewki moczowej, z badan krwi na ctr IgM bylo dodatnie, IgG ujemne. Dodatkowo mialem robiony wymaz, posiew moczu i badanie ogolne moczu, wyniki byly ok.

Przepisano mi Levoxa na 10 dni i nastepnie przez 10 dni doksycykliny. Objawy przeszly, czulem sie dobrze juz po paru dniach od brania levoxy. Niestety trzy dni przed zakonczeniem antybiotykoterapi (ostatnie 3 dni brania doksycykliny) zaczelo mnie pobolewac "w srodku", krotkotrwale pare razy, nie trwalo to dlugo, jadra w dotyku nie bolaly, wydaje mi sie, ze bolalo mnie gdzies od strony prostaty, to byl taki "gluchy" bol, dzien przed tymi objawami oddalem mocz na wieczorem na powietrzu gdy byla ujemna temperatura, inne objawy jakie jeszcze zaobserwowalem:
- z 2 razy mi sie zdarzylo, ze tuz po oddaniu moczu wycieklo mi pare wiekszych takich kropel sluzu, byl przezrocysty, nie mial zadnego specyficznego zapachu, od ostatnich dwoch tygodni nie powtorzylo sie to
- podczas oddawania moczu, koncowowy strumien, gdy juz cisnienie jest mniejsze, splywa mi dolem po sciance zoledzia, wczesniej jakos tego nie zauwazalem - tak sie dzieje teraz za kazdym razem
- po wytrysku wydaje mi sie, ze tez taki przezroczysty sluz na koncu mi sie pojawia, ale ciezko mi to okreslic czy to normalne czy tez nie
- obecnie (ponad 3 tyg od zakonczenia antybiotykow) raz na kilka dni poboli mnie jeszcze chwile ta prostata (chyba to prostata), ale jest to lzejszy bol niz na poczatku, nie jest jakos dokuczliwy
- byc moze moj zoladz jest lekko zaczerwieniony w srodkowej dolnej swojej czesci, widac to dopiero pod swiatlem po dobrym przypatrzeniu sie, nie wiem czy tak mialem wczesniej, nie rzuca sie to w oczy
- na bieliznie nie mam zadnych wyciekow po nocy jak mialem wczesniej przy ctr
- raczej nie odczuwam pieczenia przy oddawaniu moczu, ale przy ctr to bylo tylko takie lekkie pieczenie, malo zauwazalne

po 3.5 tygodnia od zakonczenia antybiotykow zrobilem ponownie badania aby wiedziec na czym stoje przed konsultacja z lekarzem. Wyniki:
* posiew nasienia - enterococcus species - pojedyncze kolonie
* posiew moczu - OK
* badanie z moczu na Mycoplasma hominis i Ureaplasma urealyticum - nic nie wyhodowano - OK
* badanie na chlamydie IgM i IgG - ujemne - OK

dodatkowo mialem robiona morfologie po 4tyg od zakonczenia antybiotykow, wyszly mi podwyzszone eozynofile (17.3%) i leukocyty 10.3 - caly wynik w zalaczniku.

Czy ktos moze mi doradzic na co zwrocic uwage czy co moze mi byc? Czy te pojedyncze kolonie z posiewu nasienia moga byc przyczyna?

monthly_2015_01/problem-z-ukladem-moczowym_2490.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...