Skocz do zawartości
Forum

Ostry i przewlekły ból głowy


Gość Edka fredka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edka fredka

witam.Mam 33 lata jestem matka 3,5 rocznego synka. Ostatnio w srode nad ranem obudził mnie bardzo ostry ból całego przodu głowy .Był tak silny ze nie mogłam wytrzymac.Zażyłam dwie tabletki przeciwbólowe i jakos przeszło. nastepnego dnia nadal czułam ból głowy ale juz inny i za uszami taki naciskający.Ból zmienia sie co jakis czas na skronie tył głowy jest tępy i przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.Dziś piątek- rano byłam na pobraniu krwi zleciłam badanie szczególoweoraz cholesterol i tarczyce. Głowa nadal boli dzis z tyłu u góry głowy. Nadmienię iż w domu jak mierzę cisnienie zazwyczaj mam 112/90 i okolice tych wyników. W przychodni jak mierzę mam zazwyczaj wysokie 150/85.Na poczatku stycznia miałam nawet 190/90 i wtedy juz bardzo zle sie czułam.Poszłam do kardiologa -diagnoza żadna.Niewyspanie- przepisał mi jakies leki obnizające cisnienie przy czym po ich zażyciu słabo sie czułam wiec ich nie biore bo cisnienie mi spadło 102/50.Kardiolog się nie popisłał. Po odebraniu wyników krwi na wtorek jestem umówiona do neurologa.Zamierzam iść także prywatnie do kardiologa bo miewam częste dopompowania serca.płytki oddech. Co może byc przyczyną bółów głowy?Niewyspanie?nerwica?Dodam iżjestem osobą nerwową wszystkim się przejmuję chyba za bardzo. Pozdrawiam i proszę o poradę. Edyta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...