Skocz do zawartości
Forum

Chłopczyca albo męski styl ubierania się dziewczyn


Gość kwiat_pustyni

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mam podobny styl (dlatego hipiska;-) i mojemu chlopakowi to nie przeszkadza, bo sam sie ubiera jeszcze gorzej ode mnie. Zreszta, czasami nawet sie wymieniami ubraniami, bo ja jestem troche przy kosci wiec wlaze w jego spodni, chodze w jego wyblaklych od noszenia T-shirtach;-p

Odnośnik do komentarza

Wg mnie to dziewczyna powinna wygladac jak dziewczyna, czyli zakladac kobiece ubrania, spodniczki, sukienki, obcisle spopdnie, ladne bluzeczki itd. Mi sie nie podoba taki meski styl ubierania sie czasami nie wiadomo czy przed toba stoi chlopak czy dziewczyna:/

Odnośnik do komentarza

heh nic w tym oryginalnego, moja siostra ubiera się często jak chłopczyca (od niedawna) i wcale nie uważam, że jest oryginalna, to wygląda po prostu śmiesznie. Ostatnio się z niej śmiałam, że wygląda jak pirat :DDD (tak dziwnie się ubrała)

Odnośnik do komentarza

ale co ma to do rzeczy, że malujesz np? Ty tak, ale większość takich dziewczyn, co chcą wyglądać jak jakieś ziomalki, to raczej do tworzenia się nie garnie ^^
Mój mąż ostatnio mnie zapytał czemu moja siostra weszła do sklepu dla mężczyzn. A ja do niego, że szuka sobie koszulki :) a on - w męskim? A jak - tak. A on - ale dziwna moda... hehehehehehe :DDD

Odnośnik do komentarza

ale wiecie czasami mozna bardzo seksownie wygladac w meskich ubraniach, na przyklad moja koleznka czasami zaklada meski garnitur i koszule , ale do tego zaklada wysokie szpilki i ladnie sie maluje, wyglada wtedy na prawde bardzo oryginalnie i seksownie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...