Skocz do zawartości
Forum

zabiegi na twarz


kaspra1

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Szukam pomocy w wyborze zabiegów na twarz.Mam cere mieszana z licznymi niedoskonalosciami i skłonnością do zapychania. Chciałam kupić urządzenie do domowej mikrodermabrazji lecz nie wiem czy nie lepiej zdecydować się na peeling kawitacyjny czy może tez obydwa. Te zabiegi chciałabym wykonywac z kwasami. Nie wiem czy oprócz tego powinnam też zakupić jakieś maseczki algowe lub łagodzące aby nakładać je po zabiegu, czy po zabiegach używać kremy nawilzajace czy naturalne olejki i czy jeśli kremy koniecznie z filtrem czy takie najbardziej naturalne z apteki, czy używać jakieś kremy z mała ilością kwasów czy odpuścić to sobie ze względu na i tak wykonywane zabiegi kwasami. Zależy mi na jak najlepszej pielęgnacji dlatego tyle pytan. Chciałabym również wiedzieć jak często to wykonywać w jakiej kolejnosci jakie kwasy i maseczki itp. oraz czym różni się mikrodermabrazja szafirowa a diamentowa

Odnośnik do komentarza
Gość justyś1525

ja bym kwasami sie nie bawila na wlasna reke tylko poszla do kosmetyczki, bo bardzo latwo mozna sobie zrobic krzywde. co do peelingu kawitacyjnego to mozesz go zrobic przez kwasami zeby oczyscic sobie buzie ;) sama mialam problemy z cera i podzialaly kwasy owocowe ( zrobilam serie zabiegow we wroclawskim mad clinic) teraz robie je tylko od czasu do czasu, zeby utrzymac efekty ;) krem z filtrem jest konieczny zeby nie nabawic sie przebarwien! mikrodermabrazje ci odradzam jezeli masz jakies aktywne zmiany bo tylko je rozniesiesz i mozesz pogorszyc stan buzi.
a mikrodermabrazje roznia sie ''moca ścierania''

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...