Skocz do zawartości
Forum

Jaki polecacie żel do twarzy?


Gość adamussPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jaki polecacie żel do mycia twarzy dla chłopaka, czyli mnie - 18lat ? Skóre mam delikatnie wrażliwą, czasami wyskakują mi jakies syfy i najbardziej chcialym zapobiec temu. Nie mam jakiegos duzego i stałego trądziku, po prostu czasami mi wyskoczy kilka syfów, lecz strasznie mnie to denerwuje... Obecnie używam zel under tweenty, ale jakos przestał mnie on satysfakcjonowac. Może macie jakies propozycje? Polecacie coś dobrego?
Odnośnik do komentarza
pajeczynka napisał/a:
ja stosuje żel do higieny intymnej, wszystko jedno jaki.


Już widzę scenkę w sklepie, kiedy chłopak prosi o płyn do higieny intymnej. Pani pyta jaki a on na to - obojętny, do twarzy go stosuję. :) Panowie mają swoje serie do pielęgnacji. Proponowałabym sprawdzić serię z AA, Iwostin albo Flosmen. Ewentualnie ziaja.
Odnośnik do komentarza
tani wydajny jest z Perfecty żel z mikrodrobinkami, swietnie chłodzi i drobinki peelingują twarz ale delikatnie, po nim buzia wydaje się być super czysta. Własnie nadaje się do certy z wypryskami, nierównościami itp
Uzywam tego żelu od bardzo dawna i nie spotkalam lepszego kosmetyku do zmywania buzi. w rossmanie czesto sa promocje i mozna taniej kupić.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...