Skocz do zawartości
Forum

Mikrodermabrazja diamentowa


Gość jente

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z Was próbowała tego zabiegu? Poleca mi go moja kosmetyczka, podobno świetnie działa na wszelkie przebarwienia na skórze, blizny po trądziku itd. Przydałoby mi się coś takiego, ale chciałabym znać opinię kogoś, kto już to wypróbował? Stosujecie w ogóle specjalistyczne zabiegi kosmetyczne na problemy z cerą, czy raczej tylko kremy itp.?
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Ja używałam domowej mikrodermabrazji, natomiast takiej w salonie nie miałam, ale słyszałam wiele pochlebnych opinii. Jeżeli Twoja kosmetyczka poradziła Ci ją po zapoznaniu się z potrzebami Twojej skóry i jej indywidualnymi cechami to sądzę, że pewnie miała ku temu powody. Mikrodermabrazja jest dobra właśnie na przebarwienia i blizny, oferuje intensywne złuszczanie i wygładzanie, po zabiegu trzeba zabezpieczać twarz kremami z wysokim filtrem. Może zapytaj kosmetyczki, jakie zalety ma zabieg i jaką poprawę mógłby przynieść Twojej skórze, bo skoro zastanawiasz się nad zabiegiem, wnioskuję, że oczekujesz właśnie poprawy jej kondycji.
Odnośnik do komentarza
Greenland, dziękuję za odpowiedź :) Zależy mi na poprawie kondycji skóry, bo za kilka miesięcy biorę ślub i jak każda panna młoda chciałabym wyglądać jak najlepiej :) Mikrodermabrazja diamentowa jest podobno dosyć delikatna w porównaniu do innych odmian tego zabiegu, to prawda?
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Czytałam właśnie, że Diamond Peel jest delikatniejszy, ten wykorzystujący masaż vacum poprawia podobno nawet kondycję skóry. Może się wydawać, że mikrodermabrazja to przede wszystkim intensywne złuszczanie, ale zabieg ma przynosić także inne efekty, m.in. dotlenienie skóry, ujędrnienie, poprawę kolorytu, zatem pozytywny wpływ mikrodermabrazji diamentowej jest dość szeroki. Zastanawiałam się nawet nad tym zabiegiem, bo mam rozszerzone pory i czytałam, że zabieg m.in. nadaje się właśnie w takich sytuacjach, ale przy tym moja cera jest naczynkowa i sama nie wiem, czy powinnam się skusić. Interesują mnie wszelkie nowinki wśród zabiegów w salonach, o mikrodermabrazji diamentowej słyszałam już dawno, ale jednak dotąd jedyna rzecz na jaką się skusiłam to mikodermabrazja w kosmetyku, specjalna dla osób o suchej lub wrażliwej skórze i efekty były całkiem niezłe.
Odnośnik do komentarza
Witam
Bardzo polecam mikrodermabrazję. Poddałam się temu zabiegowi w gabinecie kosmetycznym Yasumi. Efekty są widoczne jednak nie po jednym zabiegu. Skóra jest dobrze oczyszczona i dużo lepiej wygląda.
www.yasumi.pl
O sprzęcie można do mikrodermabrazji można sobie poczytać na stronce
www.yasumi.eu
POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Skorzystałam z mikrodermabrazji u bardzo sympatycznej pani Ani na Merliniego 4 w Warszawie (warszawianka). Moje przebarwienia na skórze znikły. Jestem bardzo zadowolona z efektow i miłą atmosferą. To jest jeden z najlepszych salonów w jakich byłam. Cena również jest bardzo dostępna. Bardzo polecam!!! Oto strona:
www.zadbajosiebie.com.pl
Odnośnik do komentarza
ja zrobiłam 8 zabiegów, miałam w planach 5 ale po tym jakie widziałam efekty wykonałam dodatkowe. Moja skóra nie ma żadnych niedoskonałości, miałam masę przebarwień i blizn potrądzikowych. Robiłam w salonie Laime w Krakowie, zachęciły mnie ich ceny i 50% rabaty i nie żałuję. Mogę szczerze polecić!!
Odnośnik do komentarza
witam 12 września mam ślub a 2go września jestem umówiona na mikrodermabrazję czy ktos może mi powiedzieć czy bębę miała jakies ślady po tym zabiegu czy może nic nie będzie widać i czy ślady znikną do mojego ślubu a może nie ryzykować i nie robić teraz tego zabiegu boję się że będzie mi się złuszczać naskórek na nosie i policzkach,proszę o odpowiedż i poradę.
Odnośnik do komentarza

Nie powinny zostać tak długo ślady. Od razu po zabiegu możesz mieć zaczerwienioną skórę, ale to powinno minąć w ciągu jednego dwóch dni. Czasami urządzenia posiadają dodatkowo światło terapeutyczne które przyśpiesza gojenie. Takie coś posiada Diamond Peel. Ważne też aby po zabiegu użyć odpowiedni krem. Jeśli zaczerwienienie utrzymuje się dłużej, można użyć ampułki azulenowe.

Odnośnik do komentarza
Prawidłowo wykonany zabieg nie powinien pozostawić śladów na dłużej. Zwróć uwagę aby zabiegi wykonywać tylko w profesjonalnych salonach, na profesjonalnym sprzęcie np.Rubica albo Biolena, no i oczywiście przez wyszkolony personel. Niestety takie zabiegi są trochę droższe, ale warto dopłacić, niż płakać i żałować ;)
Odnośnik do komentarza
Dobrze wykonany zabieg nie powinien zostawić śladów na długo. A jeśli chodzi o samą mikrodermabrazję - jest zabiegiem kosmetycznym, zmniejszającym zmarszczki oraz pomagającym w likwidacji trądziku, blizn, drobnych zmarszczek i przebarwień. Jest lepsza od tradycyjnego peelingu, ponieważ usuwa tylko martwe komórki naskórka (w przeciwieństwie do dostępnego w sklepie peelingu), nie naruszając zdrowych. Wykonywana powinna być wyłącznie przez dyplomowane kosmetyczki i lekarzy.

Mikrodermabrazja to najczęściej stosowany sposób złuszczania naskórka ze względu na mała inwazyjność oraz możliwość kontrolowania głębokości złuszczania naskórka (po zabiegu można po prostu wyjść z gabinetu i wrócić do normalnych zajęć, nie należy się jednak opalać, należy unikać solarium i silnej ekspozycji na słońcu), dzięki czemu nie narażamy się na mikrourazy skóry. Przede wszystkim mikrodermabrazja jest bezbolesna!

Zanim się wybierzecie, zróbcie jakieś rozeznanie i dowiedzcie się która kosmetyczka zrobi Wam ten zabieg porządnie. Wiem, że w Studio Kleopatra w Warszawie (ul. Karwińska) mają bardzo dobre kosmetyczki które wykonują mikrodermabrazję.
Odnośnik do komentarza
Ja robiłam ten zabieg u doktor Pawłów (w Legnicy). Działa super. Moja skóra jest zdecydowanie odmłodzona (palę papierosy...), jest mniej sucha, zmarszczki mimiczne, które miałam zrobiły się płytsze, na czole miałam jakąś bliznę po ospie to jej prawie w ogóle nie widać, ogólnie buzię mam rozjaśnioną, bez przebarwień, wygląda dużo zdrowiej. Potem używałam jakiegoś kremu odżywczego, który mi poleciła lekarka. Warto, nie wahaj się
Odnośnik do komentarza
Mikrodermabrazja plus ultradźwięki? Pierwsze słyszę.
Gdy stykałam się z tematem mikro to zazwyczaj pod postacią tradycyjnego złuszczania naskórka. Znajoma, która wykonuje zabieg regularnie zachwala go bardzo, bo faktycznie wiele jej pomaga. Na stronie, którą podałaś kolorowa2 zabieg jest tani. Ta moja znajoma płaciła o wiele więcej z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Gość nikola50nikola
Hej! Ja próbowałam mikrodermabrazję 2 razy. Kiedyś w jakimś małym salonie u pseudokosmetyczki, która nie umiała mi nawet wyjaśnić na czym polega mikrodermabrazja i dlaczego warto ją zastosować na mojej skórze. Wydałam mnóstwo pieniędzy i bardzo tego żałowałam. Póżniej przyjaciółka poleciła mi salon Empire w Warszawie, pojechałam do niej na weekend i odwiedziłam kosmetyczkę. Efekt? REWELACJA! Moja skóra stała się gładka, żadnych zatkanych porów, z którymi musiałam walczyć codziennie! Gorąco polecam zabieg mikrodermabrazją w profesjonalnych salonach tj. Empire (ekskluzywny salon a zapłaciłam mniej niż u "osiedlowej" kosmetyczki ;)).
Odnośnik do komentarza
Gość e-kosmetolog
Poproś kosmetyczkę by zrobiła ci mikro z kwasami zluszczającymi daje najlepsze zabiegi ok 5-10 zabiegów w zależności od stanu skóry. Zabiegi można robić tylko jesienią i zimą, latem kategorycznie nie ze względu na słońce.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...