Skocz do zawartości
Forum

Lifting biustu!!


Gość olka24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.. pewnie jak większość młodych mam, borykam się z problemem obwisłych piersi. Przed ciążą miałam rozmiar małe C i było mi z tym dobrze. Teraz moje piersi są o rozmiar większe i obwisłe… nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Stosowałam różne kosmetyki pojędrniające,,, wydałam na nie majątek i nic. Słyszałam o liftingu biustu w „rozmowach w toku” . Był ktoś na takich zabiegach?? Jakie są efekty??
Odnośnik do komentarza

Nie słyszałam o nikim kto zrobił sobie lifting biustu, ale dziwię się, że kosmetyki nic ci nie pomogły. Może nie trafiłaś po prostu na te odpowiednie. Ja używałam takiej maseczki na biust i naprawdę jestem zachwycona rezultatami. Maseczkę nakłada się dwa razy w tygodniu na około pół godzinki.

Odnośnik do komentarza
zadzwoń sobie do salonu Laime w Krakowie i umów się na bezpłatne konsultacje. Wiem że robią tam zabiegi bezoperacyjnego liftingu biustu bo moja koleżanka chodziła na pakiet. W dodatku mają tam promocje do 50% więc taniej nie znajdziesz. I efekty widoczne naprawdę. Sama widziałam różnicę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Kremy weź w odstawkę a w zamian tego zrób coś rzeczywiście skutecznego i takiego przynoszącego poprawę! Myślę, że będziesz zainteresowana jednym z zabiegów Villa parku bo SENUM (taką nazwę nosi ten zabieg) to jednoczesny lifting i ujędrnienie nie tylko biustu ale i dekoltu
Odnośnik do komentarza
Centrum Malia o której, ktoś tam wyżej pisał to najdłużej działająca klinika w kraju, bo aż 40 lat,więc oni to akurat mają doświadczenie. Poza tym mają też wiele certyfikatów i nie jedna sławę doprowadzili do porządku...np. Paulle :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...