Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy


Gość Madziuniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ci to powiedzieć, po tygodniu czasu może ci się wydawać, że to nic nie daje, ale patrząc z dłuższej perspektywy czasu, to na pewno pomaga. Jeżeli nie zwalcza szybko cellulitu, to na pewno stopuje jego powstawanie. Ale głowa do góry, nie znam jeszcze osoby która robiła to wszystko i nie zwalczyła cellulitu. Wszystko przed tobą :)
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
Na rozstępy dobre jest nawilżanie skóry (balsamy z witaminami, które wzmocnią i ujędrnią skórę), a także regularne złuszczanie peelingami. Dobre efekty przynoszą zabiegi w salonach, np. Diamond Peel, czyli mikrodermabrazja diamentowa. Regularne ćwiczenie i odpowiednia dieta też na pewno pomagają. Ważne jest np. by pić dużo wody.
Odnośnik do komentarza
anetap_86 napisał/a:
mam prośbę do Dagmarr: możesz napisać więcej o tym sposobie na rozstępy? Ja walczę z imi na piersiach, na razie bez skutku :no::no::no:


Walek Mns Roller to taka rolka naszpikowana igielkami. Igielki sa malenkie, o dlugosci od 0,5 mm do dwoch milimetrow. Jak masz duze rozstepy to lepsze sa dluzsze igielki, np. 1,5 mm. Zabieg polega na walkowaniu i nakluwaniu skory takim waleczkiem co 2-3 dni. Efekt jest znakomity, u mnie po dwoch miesiacach nie bylo sladu rozstepow! Probowalam wczesniej wszystkiego, a dopiero ta rolka mi pomogla :)
Odnośnik do komentarza
Gość teraposa
A ja niemam takich rozstępów jakie są wszędzie opisywane. Nie sa ani czerwone, ani biale, nie maja tez wrzecionowatego ksztaltu. Poprostu mam takie bruzdy na posladkach i na udach. Czy z takimi rozstepami tzreba walczyc tak samo jak ze "zwyklymi?"?
Odnośnik do komentarza
Gość Depinay
Ja się z rozstępami nie męczyłam zbyt długo. Przyjaciółka z Katowic od razu mi poleciła, żebym się przeszła na zabieg (ja akurat byłam na endermologii) do profesjonalnego gabinetu. No dziewczyny raz można! a skórze daje to taki power że jak zaczęłam ćwiczyć to efekty widać było z dnia na dzień. Wiec polecam. zarówno przyjaciółka jak i ja z jej polecenia byłyśmy w der-medzie, ale pewnie inne też mają takie wyszczuplające zabiegi. Trzeba szukać. Ja polecam!
Odnośnik do komentarza
ja na rozstępy miałam mikro na pośladki. Najlepsze efekty są w serii pani mi mówiła i przy jeszcze nie bardzo starych rozstępach. także trzeba działać! Robiłam w salonie laime w Krakowie ze względu na duże rabaty na serie zabiegów. Polecam bo efekty widoczne bardzo!
Odnośnik do komentarza
Gość kamila1979
Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera w sklepiku internetowym www.uroda.sklep.pl ,

Na allegro też można dostać takie rollery , ale te same w sklepie są tańsze!

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają :)) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty :)
Odnośnik do komentarza
Na stare rozstępy niewiele można poradzić. Choć ostatnio jak rozmawiałam ze swoim lekarzem - dr Markiem Wasilukiem twierdził, że jedyna metoda, która potrafi usunąć rozstępy zanikowe to radiofrekwencja igłowa. Ponoć pozwala na dotarcie z falą radiową na głębokość 3,5 mm, a to dwa razy głębiej niż dociera laser frakcyjny
Odnośnik do komentarza
Gość MeryMacom
Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów. Można je jedynie trochę rozjaśnić, ale usunąć się raczej nie da. Chyba, że laserowo. Domowe sposoby to peeling, masaż zimną wodą i gąbką i wcieranie dobrego kremu lub balsamu na rozstępy.
Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.
Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że da się pozbyć rozstepów ale nie kremami. Kremy faktycznie są wstanie neico rozjasnić rozstępy i nie są aż tak widoczne. Jednak jesli całkowicie chcecie się ich pozbyć są specjalne zabiegi laserowe, które w tym pomagają.
Odnośnik do komentarza
Mam ten sam problem.. rozstępy na udach i pośladkach :( okropnie to wygląda, ale walczę z nimi już kilka lat i nic z tego. obawiam się ze nic już nie pomoże.. nie wzięłam się za nie od razu i teraz takie skutki.. a nie trudno ich nie zauważyc w lecie, Mysle, ze musimy to zaakceptować i tyle wtedy obejdzie się bez większego kombinowania :) a jak będą tworzyc się następne to szybko musimy działać.. wałki na rozstępy słyszałam że to dobry pomysł ale ja jakos nie wierzę w ich działanie, nie wiem może się mylę, ale po ostatnich porażkach z walką z rozstępami zwątpiłam już we wszystkie możliwości. Jak się opali to będzie lepiej wyglądać. Używałam różnych maści, ale one nic nie dały, a z tego co wiem szkodzą bardzo na oczy a u mnie w domu jest zawsze jakies zamieszanie i małe dzieci.. i był przypadek że mój synek dotknąl mascią w okolicach oczu i od tamtej pory skonczylam z eksperymentami, gdyż mam uraz..
Odnośnik do komentarza
Gość beatamarysia

a może wykonujesz złe ćwiczenia. Tzn nie stymulujesz tych partii ciała, na których wystąpiły rozstępy. Albo stosujesz słaby krem na rozstępy. Jeśli chcesz szybko się ich pozbyć warto trochę zainwestować pieniędzy, a przede wszystkim czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...