Skocz do zawartości
Forum

Seks francuski a choroby


Gość samotnasu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samotnasu

Witam.
Wróciłam z urlopu z niepokojem.
Poznałam jednego chłopaka, a znajomość skończyła się na tym, że zrobiłam mu dobrze ustami. On miał prezerwatywę ale na koniec ją zdjął i skończył sam ręką na moje piersi. Po wszystkim wytarłam spermę chusteczką nawilżaną, a po około godzinie umyłam biust mydłem.

Druga sytuacja była kiedy inny partner całował mnie między nogami.

Nie znam ich i nie mam już z nimi kontaktu. Czy mogłam się czymś zarazić w którejś z tych sytuacji?

Odnośnik do komentarza

jasne, że mogłaś czymś się zarazić. Nie powinnaś uprawiać seksu z kim popadnie, nie znając go bo to nie bezpieczne. Dobrze, że przynajmniej podczas seksu oralnego się zabezpieczyliście, ale to i tak jakąś infekcję mogłaś złapać, może nie weneryka ( choć moim zdaniem jest prawdopodobieństwo) ale jakąś bakteryjną bądź grzybiczną już tak

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Dziewczyny, no co wy ? Niby jaką chorobą można się zarazić od robienia fellatio w prezerwatywie i bycia całkowanym po sromie ? Może wam się nie podobać to co robi ze swoim ciałem autorka wątku ale nie macie prawa jej straszyć chorobami jeśli nie ma ku temu podstaw. To forum medyczne, nikt tu nie przychodzi wysłuchiwać jak się prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Gość mądrala....

-poczytaj o tym, co to jest okienko serologiczne
-poczytaj o chorobach wenerycznych, o kłykcinach, o żółtaczce i o tym, że niektóre choroby nie dają objawów u mężczyzn albo nie dają objawów w pierwszym okresie
-nie zawsze osoba zarażona wie o swojej chorobie

To tyle pokrótce.
Wystarczy na razie to co w google

Odnośnik do komentarza

Bez przesady jeśli uważasz że to że ją całował po piczce to można grzybicą to i całując się z kolegą na urodziny składającym życzenia też można nie popadajmy w paranoje... trzymasz się w autobusie poręczy a potem tą ręką wkładasz gumę do ust i też możesz się zarazić grzybicą? Spoko , ale jak można robić loda w prezerwatywie blee :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

po pierwsze Kurczak ja nie całuję się z kim popadnie, nigdy nie rozkładałam nóg przed kimś kogo nie znam i nie pozwalałam aby całował mnie po cipce ktoś kogo nie znam nawet imienia. Po drugie całowanie z kolega na imprezie, nie jest w moim stylu...po za tym dbanie o higienę to podstawa nie wkladam gumy do żucia brudnymi rękami, myje się....
A co do robienia loda w gumce to akurta dobrze przynajmniej tyle pomyslała że się zabepeczyli jakoś

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Mała__MI, możesz mi powiedzieć w jaki sposób ta kobieta mogłaby się zarazić grzybicą przez całowanie sromu ? Bo nawet nie o seksie oralnym tutaj mówimy, tylko o całowaniu okolic intymnych. No jakim cudem ? Gdyby partner miał grzybicę jamy ustnej i uprawiali seks oralny to byłoby to prawdopodobne. Gdyby partner penetrował ją brudnymi palcami to byłaby prawdopodobna infekcja bakteryjna. Ale w opisanym przypadku ? Gdzie widzisz ryzyko ? W czym ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Mądralo, do kogo kierowałaś swój post ? Pytam bo tego nie zaznaczyłaś. Jeśli do mnie to dziękuje za troskę ale doskonale wiem czym jest okienko serologiczne, znam drogi zakażenia w przypadku chorób wenerycznych i wiem jaki mają okres inkubacji. Także doskonale zdaje sobie sprawę, że w przypadku opisanej aktywności seksualnej nie ma żadnego ryzyka zakażenia wymienionymi przez Ciebie chorobami.

Odnośnik do komentarza

No i pewnie obiecał ci już że gdyby cię zdradził to ci się do tego przyzna :) ?
Ps. dlatego w świecie tyle rozwodów, i chorób wenerycznych bo wszyscy są tacy "normalni" nikt nie zdradza to skąd tylu zdradzonych :) ps Roodzynka jak będziesz z tym swoim normalnym jeszcze 20 lat to wtedy uwierzę bo na razie to poeiramy się na twojej wierze . Jedni wierzą w Boga inni w Allacha a jeszcze inni w nic ale oczywiście ja nic nie mam do twojej wiary w swojego chłopaka :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kornalia.

Mała__MI, no nie opowiadaj. Grzybica jest bardzo popularną chorobą, ale akurat nie grzybica jamy ustnej. Na tego rodzaju chorobę najbardziej narażone są noworodki, małe dzieci, nałogowi palacze i osoby z protezami zębowymi. Także nie wystarczy że facet z grzybicą jamy ustnej będzie całować Twój srom bo najpierw musiałabyś się trochę natrudzić żeby takiego znaleźć ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Lady in Red, jasne że prezerwatywa tylko ogranicza możliwość zakażenia, ale np. w przypadku wirusa HIV ryzyko zakażenia nim poprzez fellatio jest już małe więc z prezerwatywą będzie praktycznie niemożliwe. Co do cunnilingus: ryzyko zarażenia się HIV nie istnieje, nawet jeśli para nie używa lateksowych chusteczek.

Odnośnik do komentarza

Seks oralny (bez owrzodzeń i uszkodzeń skóry) to dla Ciebie stosunkowo niskie ryzyko zakażenia HIV. Jednak mimo wszystko, jeżeli jesteś stroną aktywną oralnie (Ty pieścisz) warto żebyś zadbał(a) o prezerwatywę (niskie ryzyko nie wyklucza go w ogóle). Natomiast jeżeli jesteś stroną bierną oralnie (jesteś pieszczony(a)), to nie ma dla Ciebie ryzyka zakażenia HIV.

Odnośnik do komentarza

Można się zarazić i to bardzo. Facet miał opryszczę na ustach i przy seksie francuskim niestety przekształciła się ona w opryszczkę narządów płciowych. Teraz mam ogromnego doła bo jest to już choroba weneryczna, a na dodatek nieuleczalna. Facet mnie zostawił, a ja mam szlaban z seksem. Nie chcę nikogo zarazić ,a to niestety zaraźliwe nawet w fazie uśpienia. Makabra!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...