Skocz do zawartości
Forum

penis i takie tam


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie mam coś takiego na penisie wcześniej się tym nie przejmowałem ale jak poczytałem z jakimi pytaniami ludzie tutaj piszą postanowiłem gatrze napisać. tak na marginesie to mam 17 lat 190 cm. Zastanawiam się czy będzie mi to przeszkadzało w stosunkach seksualnych (gry się masturbowałem to mi to nie przeszkadzało ale jestem ciekaw. Jak by ktoś chciał wiedzieć to mój penis ma 20 cm i chyba tym się nie muszę martwić :). Te zdjęcia nie są robione w stanie zwodu . Za odpowiedzi i porady serdecznie dziękuje

monthly_2015_03/penis-i-takie-tam_2844.jpg

monthly_2015_03/penis-i-takie-tam_2845.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Gość gość zewnętrzny

~tomaszek97
Te zdjęcia nie są robione w stanie zwodu

Urzekła mnie Twoja polszczyzna.

Czy możesz nam wyjasnić, co autor miał na myśli? Bo tak, jak teraz, to się ma odbiór taki, że zdjęcia nie były robione w czasie, gdy twój członek zmylił przeciwnika.

Zwód to pojęcie z taktyki wojskowej.

Tobie pewnie chodzilo o WZWÓD? Niemniej to troche niepokojące, że w szkołach nie uczą już ani języka polskiego, ani historii, a jak widać i z wychowaniem seksualnym jest słabiutko, skoro nie znasz podstawowych określeń na swoją męską fizjologię.

A penis na zdjęciach w normie. Każdy prawidłowo zbudowany ma podobny schemat.

Odnośnik do komentarza
Gość do Tomaszka

Tego na 200% nie wiesz. Taki duży chuj by stanąć potrzebuje ogromnej ilości krwi pod optymalnym ciśnieniem. W związku z tym odbywa się to kosztem krwi dla mózgu, i przez to na dupie możesz zemdleć/umrzeć z powodu niedokrwienia mózgu, no i śmiertelnie wystraszyć dziewczynę. Radzę Ci iść na zabieg zmniejszenia głupiego chuja, bo normalne dziewczyny będą się bać dać Ci dupy, no, chyba, że będziesz kopulował z krową na łące & w stajni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...