Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby tak szybko nie dochodzić?


Gość Krzyś345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. Mam 16 lat. Masturbuję się się już 3 lata od końca 6 klasy podstawówki. Od roku mam dziewczynę i zamiast przestać się masturbować, robiłem to 2 do 3 razy w tygodniu. W tym roku z moją dziewczyną postanowiliśmy, że zaczniemy uprawiać petting. Wszystko jest ok kiedy się zajmuję nią. Kiedy weźmie mojego członka do ust lub zacznie symulować ręką, po jakiś 30 sek już mam wytrysk... Czuje się z tym źle że kończę już po 30 sekundach zamiast po 10 minutach. Moja partnerka mi mówi, że to rozumie i że damy radę więc psychicznie się uspokajam.

Bardzo mnie podnieca, jest atrakcyjną dziewczyną. Chciałbym wydłużyć swój stosunek przynajmniej do 10 min a nie tylko 30 sek. Żeby był drugi raz trzeba odczekać kilkanaście minut tak do godziny, a rezultat jest ten sam co na początku. I tak samo jest przy masturbacji, kiedy jestem podniecony, kilka sprawnych ruchów i do 1 min szczytuję. Odstawiam właśnie masturbację ale czy to pomoże? Czy dało by się temu zaradzić?

Proszę o fachową pomoc. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dobrym sposobem jest tzw. metoda nazywana "techniką squeeze". Polega ona na tym, że na krótko przed orgazmem, gdy zaczyna się tracić kontrolę nad wytryskiem i nie można go już powstrzymać, członek należy silnie ścisnąć dwoma palcami poniżej "czubka" (inną metodą jest silny, głęboki ucisk miejsca pomiędzy odbytem a moszną). Następuje lekkie uspokojenie podniecenia, a po chwili, można kontynuować pieszczoty. Ta właśnie technika pozwala na znaczne wydłużenie "pierwszej rundy". Zazwyczaj bowiem drugie zbliżenie przebiega już bez problemów. Do tego wszystkiego można się zawsze wspomóc specjalnymi żelami. Pamiętajmy jednak, że większość mężczyzn, w miarę nabywania doświadczenia i uregulowania swojego życia seksualnego, może w końcu sterować odruchem wytrysku i dostosować go do potrzeb partnerki.
Więcej na www.intymnosc.pl/aff/7733/orgasm-control-120tab-spray-15ml-gratis-p-743.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...