Forum Seks

Co zrobić, żeby tak szybko nie dochodzić?

~Krzyś345

~Krzyś345

Witam.

Mam taki problem. Mam 16 lat. Masturbuję się się już 3 lata od końca 6 klasy podstawówki. Od roku mam dziewczynę i zamiast przestać się masturbować, robiłem to 2 do 3 razy w tygodniu. W tym roku z moją dziewczyną postanowiliśmy, że zaczniemy uprawiać petting. Wszystko jest ok kiedy się zajmuję nią. Kiedy weźmie mojego członka do ust lub zacznie symulować ręką, po jakiś 30 sek już mam wytrysk... Czuje się z tym źle że kończę już po 30 sekundach zamiast po 10 minutach. Moja partnerka mi mówi, że to rozumie i że damy radę więc psychicznie się uspokajam.

Bardzo mnie podnieca, jest atrakcyjną dziewczyną. Chciałbym wydłużyć swój stosunek przynajmniej do 10 min a nie tylko 30 sek. Żeby był drugi raz trzeba odczekać kilkanaście minut tak do godziny, a rezultat jest ten sam co na początku. I tak samo jest przy masturbacji, kiedy jestem podniecony, kilka sprawnych ruchów i do 1 min szczytuję. Odstawiam właśnie masturbację ale czy to pomoże? Czy dało by się temu zaradzić?

Proszę o fachową pomoc. Dziękuję.

~Gumisiowa

~Gumisiowa

moze po prostu to wynika z okresu dojrzewania? podniecasz sie bardzo stad szybki wytrysk?moze staraj sie nie nakrecac az tak bardzo albo robcie sobie przerwy jak bedziesz czul ze jestes blisko

~johny.

~johny.

Przerwy ? ;) Skoro 30 sekund trwa współżycie to przerwy tu byłyby dość nie komfortowe, a poza tym... Sama przerwa nie pomoże... Włożysz członka ponownie i człowiek dojść może po 5 sekundach :)

~filopop

~filopop

Dobrym sposobem jest tzw. metoda nazywana "techniką squeeze". Polega ona na tym, że na krótko przed orgazmem, gdy zaczyna się tracić kontrolę nad wytryskiem i nie można go już powstrzymać, członek należy silnie ścisnąć dwoma palcami poniżej "czubka" (inną metodą jest silny, głęboki ucisk miejsca pomiędzy odbytem a moszną). Następuje lekkie uspokojenie podniecenia, a po chwili, można kontynuować pieszczoty. Ta właśnie technika pozwala na znaczne wydłużenie "pierwszej rundy". Zazwyczaj bowiem drugie zbliżenie przebiega już bez problemów. Do tego wszystkiego można się zawsze wspomóc specjalnymi żelami. Pamiętajmy jednak, że większość mężczyzn, w miarę nabywania doświadczenia i uregulowania swojego życia seksualnego, może w końcu sterować odruchem wytrysku i dostosować go do potrzeb partnerki.
Więcej na www.intymnosc.pl/aff/7733/orgasm-control-120tab-spray-15ml-gratis-p-743.html

protter

protter

Moja kobieta, kiedy dochodziłem za szybko, smarowała mojego penisa kremem opóźniającym wytrysk i działało.

88345 protter Mężczyzna, 23 lata, Tychy
Hakownica

Hakownica

a mi się wydaje że to dojrzewanie i wszystko przyjdzie z czasem i praktyką oczywiście :)
mój sposób był taki że partnerka najpierw robiła dobrze mi (oczywiście najpierw ja rozgrzewałem ją do czerwoności :) ) a potem gdy członek nie jest taki wrażliwy zajmuje to znacznie więcej czasu :)

85726 hakownica Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij