Skocz do zawartości
Forum

Odczuwanie krążka dopochwowego w czasie seksu


Gość krążkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirabela

Mogę Ci napisać jak było u mnie. Zażywałam przez rok tabletki, tyłam po nich i miałam suchość pochwy. Przerzuciłam się na krążki, przy pierwszym miałam straszliwe bóle głowy, przy kolejnych bóle już się nie pojawiały, nie przytyłam, problemów z nawilżeniem nie miałam. Mój mąż nie czuje w trakcie stosunku krążka, ja również. Przy krążku muszę częściej stosować probiotyki dopochwowe, ponieważ częściej mam swędzenie lub pieczenie w pochwie. Globulka invagu na noc, który już po godzinie przynosi mi ulgę i po problemie. Dla mnie to lepsza metoda niż tabletki ale każda kobieta jest inna.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciejówka

Jestem na nuvaringu od 7 miesięcy, przy pierwszym założonym pierścieniu bardzo bolała mnie głowa, myślałam że nie dam rady, przy drugim jak ręką odjął. Nie przytyłam, czasem mam problem z nawilżeniem (ale przy tabletkach było gorzej), który rozwiązuje smarując się przed stosunkiem provag żelem, nawilżenie się poprawia, otarcia się nie pojawiają. Mój facet czuje pierścień na początku stosunku, przez kilka chwil, nie utrudnia to niczego, ja pierścienia w ogóle nie czuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...