Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w leczeniu nerwicy na Górnym Śląsku


Gość mmmmmm88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Od dawna prawdopodobnie cierpię na nerwicę lękową. Kiedyś byłam u pani psychiatry w Gliwicach bo nie mogłam juz normalnie funkcjonować. Żyłam w nieustającym lęku, nawet do sklepu nie potrafiłam wyjść. na wizytę do psychiatry wzięłam listę objawów i zaczęłam czytać pani doktor, po czym ona mi przerwała i zadawała jakieś abstrakcyjne pytania, po czym zapisała bioxetin i powiedziała że mi to pomoże. Faktycznie po bioxetinie mi w miarę lęki minęły ale np. strach przed wychodzeniem z domu nadal pozostał. chciałabym pójść w takie miejsce, gdzie ktoś naprawdę mi pomoże, chociażby terapią albo hipnozą. Proszę napiszcie gdzie na górnym Śląsku można uzyskać fachową pomoc i wsparcie. Bardzo proszę o informację bo dalej tak już nie chcę żyć...

Odnośnik do komentarza

mmm, musisz skonsultować się ze specjalistą, najlepiej z lekarzem psychiatrą, możesz wybrać lekarza np. w taki sposób, że możesz pójść do lekarza rodzinnego, opowiedzieć mu o swojej chorobie, może on ma namiary na dobrego psychiatrę. Lub też możesz zgłosić się do poradni leczenia zdrowia psychicznego, psycholodzy i psychiatrzy pracujący przy takiej poradni mają duże doświadczenie. Możesz także zajrzeć na tę stronę:
http://www.rankinglekarzy.pl/znajdz_lekarza
tutaj wpisz miasto wybierz lekarza, np. psychiatra i wyświetli Ci się lista i kilka stron z nazwiskami i ocenami lekarzy. Ocena ilość oddanych głosów itp. Przejrzyj ten ranking wybierz kilku, zadzwoń, zapytaj jak wygląda u nich terapia czy specjalizują się w leczeniu nerwicy itp. Na pewno uda Ci się znaleźć dobrego lekarza. Ważne, żebyś nie poddawała się i walczyła o swoje zdrowie bo zdrowie jest najważniejsze. Jeśli czujesz się źle przy tym lekarzu, uważasz, że jego metody Ci nie pomagają - mów o tym lub szukaj innego, to Twoje życie zadbaj o nie! Zasługujesz na szczescie, dlatego przejrzyj ranking, popatrz na oceny i umów się na spotkanie!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...