Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę spać w towarzystwie innych


Gość beatka_19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beatka_19

Mam taki bardzo dziwny problem- nie mogę zasnąć z inną osobą w pokoju lub- tym bardziej w łóżku. Jestem jedynaczką, do 12 roku życia miałam pokój z mamą- w kawalerce i zasypiać mogłam, potem przeprowadziliśmy się do większego mieszkania i mam sama pokój. To właśnie za dziecka tego problemu nie miałam, pojawił się dopiero od czasu, gdy zaczęłam być starsza. Nigdy z tego powodu nie wyjeżdzałam na wycieczki szkolne. Mam chłopaka, dwa razy zdarzył nam się wyjazd na weekend i przez dwie noce leżałam w łóżku nie mogąc spać- mimo ogromnego zmęczenia. Próbowałam to przełamać, po prostu się nie da, nie zasnę, gdy ktoś jest w pokoju ze mną lub w łóżku. Czuję wtedy ogromne skrępowanie. Co to może być i od czego?

Odnośnik do komentarza
Gość beatka_19

Próbowałam i kończy sie to zupełnie bezsennymi nocami, bo zamiast spać, ja czuję nerwowe napięcie. Już wiele razy próbowałam. Miałam tyle lat pokój z mamą i spać mogłam, tzn. nie zawsze mogłam, bo mama była nocnym markiem, oglądała telewizję, jadła, paliła itp. ale zasypiałam bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość beatka_19

Jak dostałam swój własny pokój to poczułam się strasznie komfortowo, nie budził mnie nikt, czułam sie cudownie wtedy, ale jednoczesnie pojawiły się problemy ze snem w towarzystwie innych, zaczęłam odczuwać takie napięcie nerwowe, jak przyszło mi z kimś spać w pomieszczeniu lub łóżku, ze nie dało sie w żaden sposób zasnąć- i tak trwa to do dziś.

Odnośnik do komentarza

czyli podswiadomie czujesz niechec do spania z kims, bo mialas tego po uszy gdy bylas mala. możesz spać częściej z kimś, aby się przydzwyczaić, lub poprostu nie martwić się tym. jeśli chodzi o sen z chłopakiem to ja również bym nie potrafiła przymknąć oka, bo by mi bardzo zależało na nim aby zrobić dobre wrażenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...