Skocz do zawartości
Forum

Sny o bylym partnerze - psychologia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry, rozeszłam się z partnerem (2lata związku + 4iesieczne dziecko) z różnych przyczyn a przedewszystkim przez jego nalogi. Było mi ciężko wielokrotnie potrafiłam mu wybaczyć i namówić na leczenie lecz on twierdził że nie potrzebne raz mi przyznał że mam rację i, że pójdzie się leczyć lecz nie dotrzymał obietnicy. Od jakiegoś czasu zaczelam miewam sny o nim jak i o jego nalogach (narkotyki) jak je spożywa i również jak staram się mu je zabrać i zachęcić do nie brania narkotyków. Jego relacja jest arogancka, śmieje mi się w twarz i nie bierze mnie na poważnie tak samo jak w rzeczywistości zlewa moje prośby i często niebierze mnie na powaznie. Wielokrotnie próbowałam do niego podejść na inne sposoby aby nie zrozumiał mnie źle ale nic nie skutkowało. Wcześniej też murakami takie sny ale kie tak często jak wcześniej. W śnie byłam załamana i zagubiona. Rozeszła się z nim i całkowicie chce zapomnieć o tym wszystkim i iść dalej. Co te sny mogą oznaczać i dlaczego śnią mi się tak często ??

Odnośnik do komentarza

Dziendobry, rozeszłam się z partnerem (2lata związku + 4iesieczne dziecko) z różnych przyczyn a przedewszystkim przez jego nalogi. Było mi ciężko wielokrotnie potrafiłam mu wybaczyć i namówić na leczenie lecz on twierdził że nie potrzebne raz mi przyznał że mam rację i, że pójdzie się leczyć lecz nie dotrzymał obietnicy. Od jakiegoś czasu zaczelam miewam sny o nim jak i o jego nalogach (narkotyki) jak je spożywa i również jak staram się mu je zabrać. Dlaczego miewam takie sny ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...